Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zdecydowała trzecia kwarta. Kolejna porażka Rawii [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 miesięcy temu    6.02.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Po pierwszej połowie spotkania z Obrą Kościan podopieczni Macieja Maciejewskiego prowadzili 4 punktami. Niestety, im dłużej trwał mecz, tym rawiczanie prezentowali się słabiej.

Koszykarskie derby regionu nie dla Rawii, choć początek spotkania na to nie wskazywał. Po 11. minutach na tablicy wyników widniał wynik 33:21. Do tego czasu gospodarze nie mieli problemów ze skutecznością, a kibice, zgromadzeni w hali w Sierakowie, mogli liczyć na miłą niespodziankę.

Z upływem czasu goście odrabiali straty. Przede wszystkim pewniej prezentowali się w ataku. Z kolei po rzutach miejscowych piłka nie znajdowała drogi do kosza. Przyjezdni na prowadzenie wyszli dopiero w 37. minucie i nie oddali go już do końca meczu.

Rawiczanie zanototowali 14. porażkę w sezonie. Goście z kolei odnieśli 13 zwycięstwo.

RKKS Rawia Rawag Rawicz - BC Obra Kościan 75:84
Kwarty: 25:17, 22:26, 14:21, 14:20
Punkty dla gospodarzy: Muskała - 12, Maciołek - 23, Rodak - 6,  Olejniczak - 2, Zając - 6, Wacyra - 0, Wiśniewski - 12, Kurkowiak - 4, Styła - 8, Popiel - 0, Staśkowiak - 2

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!