Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zderzyły się pod Zakrzewem. Niejasne okoliczności wypadku

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    11.07.2018
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Okoliczności wypadku z udziałem rowerzystki i kierującej autem osobowym wyjaśniają rawiccy policjanci. Na tę chwilę wiadomo, że obie kobiety jechały w tym samym kierunku - z przodu 70-letnia cyklistka z gminy Rawicz, za nią 23-latka z gminy Bojanowo. Poruszały się na trasie Zakrzewo - Kawcze.

Do kraksy doszło wczoraj ok. godz. 18.00 na wysokości skrzyżowania z drogą gruntową do leśniczówki Kawcze. - Wstępne ustalenia wskazują, że do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania cyklistki przez kierującą hyundaiem - mówi mł. asp. Katarzyna Starczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 70-latkę do szpitala. Wiadomo, że rowerzystka doznała zwichnięcia prawego barku ze złamaniem w kości ramieniowej. Kierującej hyundaiem i pasażerom auta nic się nie stało. Kto był winny spowodowania kraksy? Obie uczestniczki przekazały policjantom inną wersję wydarzeń. Cyklistka twierdziła, że wykonywała manewr skrętu w lewo, a kierująca autem w nią wjechała. Z kolei 23-latka zapewniała, że wyprzedzała 70-latkę i wtedy rowerzystka miała uderzyć w samochód. - Trzeba potwierdzić ich wersje - zaznacza mł. asp. Katarzyna Starczewska. Pomocne w tym mogą być oględziny obu uszkodzonych pojazdów. Hyundai i rower zostały zabezpieczone na parkingu policyjnym. 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ marko ???
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
HAHA proste , przecież auto ma rozszarpany bok TO ROWERZYSTKA W NIE WJECHAŁA co tu dużo kombinować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ masza
8 miesięcy temu ocena: 0%  2
Rowerzystka w porę zasygnalizowała manewr skrętu? Kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu? Zachowany został minimalny odstęp 1,0 metra, a nawet jak jest zalecane 1,5 metra? Itd., itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
jest podany w przepisach tylko minimalny. Skrecała w drogę polną- rozstrzygnęcie takie samo jak w przypadku kolizji : ciężarowy i Audi?. Ciekawe?
R E K L A M A
R E K L A M A