Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zebranie stowarzyszenia Pomocna Dłoń

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    20.04.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
Przy piosenkach biesiadnych bawiło się ponad 230 osóbPrzy piosenkach biesiadnych bawiło się ponad 230 osób fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyło się zebranie członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Uczestniczyło w nim ponad 230 osób. Omawiano sprawy bieżące, związane głównie z wyjazdem na wycieczki integracyjne i uczestnictwem w Festiwalu Sportu.

R E K L A M A

Potem bawiono się w rytmach biesiadnych piosenek. Odśpiewano również gromkie „Sto lat” dla dwóch par jubilatów - Heleny i Franciszka Zawodnych oraz Teresy i Andrzeja Boryczków. Okazja była nie byle jaka - 50-lecie ślubu pierwszej pary i 50-lecie wspólnego życia drugiej (44-lecie ślubu). Do stołów podawały wolontariuszki (6 osób) z technikum żywienia i gospodarstwa domowego przy ZSZ w Rawiczu, pod opieką Renaty Uźniak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A
    R E K L A M A