Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zjechaliśmy rurą z Fisigórki. Sprawdźcie, jak było

› Aktualności ponad rok temu    21.08.2017
komentarzy 25 ocen 18 / 44%
A A A

Rawicka górka na plantach została odremontowana. Wybudowano nowe schody, utwardzono szczyt, odnowiono okalający go murek, na którym umieszczono też ławki.

Oprócz podziwiania widoków z Fisigórki, można też z niej zjechać wielką, metalową rurą.

Jak się jedzie? - Super! - odpowiadają dzieci.

Chcecie sprawdzić, jak się zjeżdża, a nie macie odwagi? Zobaczcie zjazd sfilmowany przez Marcela.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 18 (44%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (28)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dziadek
ponad rok temu ocena: 100%  28
A plac zabaw jest super.Tak mówi mój wnuczek i płacze,że przez ten deszcz nie może tam pójść
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do burmistrza
ponad rok temu ocena: 67%  27
Tak z innej... beczki, skoro tak pan Burmistrz dba o wszystkich i o wszystko to dlaczego nadal nic nie zrobił z cmentarzem Żydowskim? Czekam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ul9
ponad rok temu 26
A po co cos robic? Niech niszczeje. Albo prosze na Tel Aviv pisac
~ Z innej ..
ponad rok temu ocena: 35%  25
Przez tyle lat w d... mieli wszyscy tą Fisigórkę czy jakoś tam.Pijacy i młodzi ludzie, tam całe lata pili alkohol.Śmierdziało moczem,nie było pomysłu na to i ogólnie było jedno paskudztwo itd.Już dawno byłe władze powinni tam zrobić porządek.Tacy regionaliści rządzili,tacy obrońcy tradycji a strach było tam wchodzić ,aby nie wdepnąć w g..Po wielu latach dopiero, ktoś się tym zajął.Wygląda nawet ok.Historia na tym chyba nie ucierpiała.Dzieciakom to się bardzo podoba ,dzieci rzeczywiście są zachwycone ,a i od strony plant dobrze to wygląda.Jakiś nawiedzony ,chory z nienawiści hejter ,troll wypisuje wszędzie gdzie się da jakieś bzdury na Kubika,przeważnie obraźliwe o jakiś wąsach , o siwych ,stagnacji i nie na temat.Wypociny jakiegoś frustrata ,ale prawda jest taka,że Rawicz zmienia się na korzyść ,bo ostatnie inwestycje w gminie i wysyp pozyskanych środków unijnych o tym świadczą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do z innej
ponad rok temu ocena: 50%  24
Proszę prześledzić interpelacje radnych, o zadbanie o Fisigórkę składano interpelacje na sesji ponad rok temu. Więc to że dopiero teraz to zrobiono, to już kalendarz prac UMiG.
R E K L A M A
~ Danka
ponad rok temu ocena: 47%  23
Mój syn mówi że jest fajnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stop kotkom
ponad rok temu ocena: 50%  22
Stop kociarstwu na Sobieskiego. Popieramy Panią brunetkę, że walczy z tym balaganem i brakiem reakcji ze strony Gminy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIŚ = RURA
ponad rok temu ocena: 65%  21
Słowo MIŚ zastąpmy słowem RURA! "-Powiedz mi. Po co jest ta RURA? -Właśnie! Po co? -Otóż to! Nikt nie wie, po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ta RURA? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest RURA na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą RURĄ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie mówimy! To nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!" https://www.youtube.com/watch?... Ale my pytamy! Po co jest ta rura? Odpowiedź już znamy! Ona jest niczym but w butonierce! Piękna jest! Taka swojska, nasza! Dla dzieciaczków! Dziękujemy Panie Burmistrzu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koala
ponad rok temu ocena: 59%  20
Pan kola napisał "Kubik nie wdraża stagnacji, tylko rozwija Rawicz, co ty pleciesz? Chyba ci sie coś pomyliło" No, kolego! Podważasz prawdomówność najucziwszego, mówiącego prawdę i tylko prawdę burmistrza! Gazeta Rawicka w wydaniu paierowym numer 6-8 z 2017 roku! Strona 3 "Poza tym jestem zadowolony, że wdrażamy stagnację gospodarczą." To słowa Pana Burmistrza! Uważasz, że Panu Burmistrzowi coś się pomyliło? Panie Burmistrzu! Ufam Panu! Wierzę w każde Pana słowo! Jest Pan ostoją prawdy w naszej gminie! Skoro mówi Pan, że jest Pan zadowolony, że wdrażamy stagnację gospodarczą, to ja też jestem zadowolony, że tę stagnację wdrażamy! A tak w ogóle, to, co to jest ta stagnacja gospodarcza? Czy naprawdę można mieć radochę z jej wdrażania! A ty kola nie kpij więcej z pana Burmistrza! "Burmistrz rządzi, burmistrz dzieli, burmistrz nie ma wolnej niedzieli"! Tak ciężko pracuje! Nie widzisz, że siwy szron na jego wlosach jest coraz bardziej siwy? Niczym siwy dym!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WTF
ponad rok temu ocena: 71%  19
Do www! No to burmistrz ciebie nie posłucha! He, he, he!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
ponad rok temu ocena: 50%  18
Posłucha albo nie,to już jego sprawa.
~ PiL
ponad rok temu ocena: 42%  17
Nie mieszkam już wRawiczu ładnych parę lat choć ty sie rurodziłem i ciągle do rodzinki zajezdżam. Park zmienił sie nie do poznania i to na + Pieniądze na takie inwestycje powinny byc zawsze, wkońcu to z naszych wszystkich kieszeni ;) Pozdrawian
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
ponad rok temu ocena: 43%  16
Panie burmistrzu pomysł i wykonanie super,dzieci mają frajdę.Moim zdaniem brakuje tylko jakiegoś kiosku z lodami,napojami itp.Proszę nie słuchać tego dziadostwa co niżej komentują.Między nimi są tacy co w poprzedniej kadencji nic nie zrobili,a teraz się naśmiewają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brak wam tematów?
ponad rok temu ocena: 76%  15
O... I propagandowe media musiały się zająć rurą, by ocieplić wizerunek stagnacji burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kola
ponad rok temu ocena: 39%  14
Kubik nie wdraża stagnacji, tylko rozwija Rawicz, co ty pleciesz? Chyba ci sie coś pomyliło.
~ NN
ponad rok temu ocena: 80%  13
Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. Co internauci na to?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kola
ponad rok temu ocena: 20%  12
Kubik nie wdraża stagnacji, tylko rozwija Rawicz, co ty pleciesz? Chyba ci sie coś pomyliło.
~ Wyborcy
ponad rok temu ocena: 82%  11
Nasz burmistrz nie ma początku ani końca! Jest nieustającą wielkością! Czy ty wiesz ile trzeba mieć w sobie siły, żeby poczuć zadowolenie z wdrażania stagnacji gospodarczej? A tak w ogóle wszystkiemu winni są poprzednicy! Oni nie czuli zadowolenia z wdrażania stagnacji gospodarczej! Oni wiedzieli, że każdy projekt ma swój początek i koniec! I to był ich błąd! Prawdziwy mężczyzna, prawdziwy mąż gminny po prostu jest! Nie zaczyna, bo wie, że końca nie ma! Cóż za geniusz! Aż łzy do oczu płyną! Dodajmy otuchy naszemu Gospodarzowi! Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!
~ aha
ponad rok temu ocena: 67%  10
Totalna porażka zabytkowa górka ozdobiona rurą pomysł chyba małego dziecka kto wydal na to pozwolenie śmiech i żenada na całą Polske.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jjjj
ponad rok temu ocena: 86%  9
brawo masz rację a wpis poniżej nie ma żadnej racji do dzieci jest plac zabaw a nie ta górka zobaczymy co napiszesz jak tam się coś stanie
~ .
ponad rok temu ocena: 26%  8
Pomysł małego dziecka? Przecież w praktyce się to sprawdza i z myślą głównie o dzieciach w nią zainwestowano. Czego żeś jest zdziwiony/a jak na zabicie dzwona wieży Kościelnej w niedzielę? Wg Mnie ta górka tylko zyskała. Teraz można bezpieczniej wejść na nią, usiąść, dzieciaki mają frajdę (dorośli też mogą na niej zjechać). Armata oczyszczona z kretyńskiego graffiti i tablica upamiętniająca bardziej czytelna. Ta górka ie była częścią plant swego czasu, tylko powstała później z wykopów wodociągowych. Nawet na bardzo starych zdjęciach czy widokówkach ten narożnik plant nie jest w takim stanie jak dzisiaj. Z czasem trawka odrośnie, a zainteresowanie i bezpieczeństwo wzrosło. Początkowo bolała głównie cena inwestycji, ale cała inwestycja jest w 100 % wykorzystywana, więc mimo że drogo, to jednak warto. Pierwsi hejterzy płakali, że nie ma dobrego placu zabaw, teraz drudzy hejterzy wyją, bo coś nie pasuje znowu. Idźcie swoją dziadowską politykę prowadzić gdzie indziej.
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 88%  7
Gdzie są ławki?Gdzie jest nowa zieleń? "Zdemontowane zostaną resztki schodów, te elementy zostaną zastosowane przy konstrukcji nowych schodów, które od strony plant będą prowadziły na górkę, na samym szczycie będzie placyk otoczony murkami, z ławkami i miejscem, z którego dzieci będą siadały do zjeżdżalni, która jest już zainstalowana - dodaje burmistrz". źródło: www.elka.pl...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Pawlo
ponad rok temu 6
Oj Pawlo.Od razu widać,że nawet cię tam nie było i nie zauważyłeś,że murek przed rurą jest właśnie ławką,jest tam mały jakby placyk i wszystko jest ok.
~ Wdzięczni wyborcy!
ponad rok temu ocena: 79%  5
To nasze Słonko Brązowe nie zjeżdżało? Dlaczego! Liczyliśmy na relację z pierwszej ręki! Ekstremalny zjazd Pana Zastępcy! Do tej pory nasz Kochany Pan Zastępca testował wszystko! I wszystko sprawnie działa! Takie szczęście przynosił w darze gminnym inwestycjom! A teraz? Niepokój zakradł się do naszych serc! Czy piękna zielona rura wytrzyma? Wytrzyma! Niech serca radość wypełni i duma! Taka atrakcja! Dzieciaczki z okolicznych powiatów będą zjeżdżały do nas, żeby zjechać! Jakżesz uboga estetycznie była do tej pory Fisigórka! A teraz? Skarlałe wzniesienie urosło do rozmiarów Czomolungmy! Jesteśmy dumni! Rura?! Ona jest początkiem nowych inwestycji! Symboliczna rura! Początek "Rav Nord Stream 4"! Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mareo
ponad rok temu ocena: 94%  4
Odwagę i ochotę bym miał tylko boję się o to że mógłbym się zaklinować. :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ odwagi
ponad rok temu ocena: 73%  3
Mareo! To dla ciebie Pan Burmistrz zrobił tę atrakcję, a ty obawiasz się o zaklinowanie! Zapewniam cię, że sztab pracowników usczegóławiając każdy kolejny etap tej wiekopomnej inwestycji w infrastrukturę gminną przewidział wszystko! W górę serca! I do przodu!
~ super pomysł
ponad rok temu ocena: 32%  2
dzieciaki przyjeżdzaja do parku z miejskiej górki i pakosławia. Bardzo dobry pomysł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ super pomysł do sześcianu
ponad rok temu ocena: 72%  1
Miejska Górka i Pakosław? Ha! I co! A to dopiero początek! Piękna jest ta rura! Idealnie harmonizuje z Plantami! Piękna zielona barwa! Słyszałem, że dzieciaczki z Warszawy organizują wycieczkę, by zjechać naszą rawicką dumą! Panie Burmistrzu! Jeżeli rawickie górki będą miały swoją nazwę, niecha nasz rura nie będzie osamotniona! Proszę ogłosić konkurs "Nadaj imię rurze". Może jakieś hasło promocyjne? Odciążymy zapracowanego pełnomocnika ds. turystyki! "Naszą rurą zieloną ku świetlanej przyszłości'! Tak na początek! Pięknie jest! Tyle się dzieje! Nigdy tyle sie nie działo! Aż strach pomyśleć ile jeszcze dziać się będzie! Pięknie jest! Brawo! Aż się płakać chce!
R E K L A M A
R E K L A M A