Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Znalezione, nie kradzione? Zabrał zgubione pieniądze

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    14.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Być może 43-letni rawiczanin, który znalazł gotówkę na jednej z miejscowych stacji paliw myślał, że łatwo wzbogaci się o 2.000 zł. Nic bardziej mylnego, wpadł dzięki monitoringowi.

Czwartek przed południem. Pokrzywdzony reguluje rachunek na stacji paliw.

R E K L A M A

Wyciąga portfel z tylnej kieszeni i nie zauważa, że przy tej okazji wypada mu zwitek pieniędzy. Płaci i niczego nieświadomy wychodzi - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Gotówki, które wypada, nie dostrzega również obsługa stacji. Widzi ją kolejny klient. Mężczyzna zabiera 2.000 zł i odjeżdża.

Pokrzywdzony dopiero po południu orientuje się, że zgubił pieniądze. Nie wie dokładnie gdzie, ale wraca na stację paliw. Od obsługi słyszy, że nikt nie zauważył niczego podejrzanego, ale kierowniczka stacji informuje, że moment kradzieży zarejestrował monitoring.

Mężczyzna zostaje rozpoznany przez policjantów i zatrzymany. Funkcjonariuszom udaje się odzyskać połowę kwoty. Niestety, 43-latek część pieniędzy już wydał - dopowiada policjantka.

Rawiczaninowi postawiono zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mkhgd
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Znalezione nie kradzione ale przywlaszczone...i tak nieladnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A