Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zobacz jak wygląda w środku nowe rawickie przedszkole

› Aktualności ponad rok temu    28.08.2017
komentarzy 81 ocen 16 / 75%
A A A

Rawickie przedszkole nr 5 znów się przeprowadza, tym razem już na stałe, do nowo odremontowanego budynku przy ul. Sarnowskiej.

Przez rok przedszkole "Pod Grzybkiem" funkcjonowało w murach Gimnazjum w Sierakowie. W tym czasie jego dawna siedziba na osiedlu Westerplatte została zaadaptowana na potrzeby Centrum Rehabilitacji Medycznej i Ośrodka Osób Niepełnosprawnych, a z kolei siedziba „Centrum” przeszła gruntowny remont i została rozbudowana tak, aby pomieścić przedszkole mogące przyjąć 200 dzieci.

W budynku przy ul. Sarnowskiej mieści się 10 przestronnych sal przedszkolnych, każda z zapleczem sanitarnym, szatnie, kuchnia, pomieszczenia dla personelu, a nawet salka sportowa. Na zapleczu przedszkola powstanie też obszerny plac zabaw.

 - Na tę inwestycję urząd przeznaczył niespełna 6 mln zł, z czego prawie połowa to dofinansowanie ze środków zewnętrznych - mówi wiceburmistrz Paweł Szybaj.

- Śmiało mogę powiedzieć, że dzieci będą się tutaj czuły nie gorzej, niż w domu - podkreśla Elżbieta Sołtysiak, dyrektor Przedszkola nr 5 w Rawiczu.

Jakie warunki zastaną dzieci w nowym przedszkolu? ZOBACZ FILM

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 12 głosów: 16 (75%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (81)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zong
10 miesięcy temu 81
Ojciec daj już spokój racji nie miałeś. Plac zabaw przy Przedszkolu jest a dzieciaczki są zachwycone. To jest mercedes a tamto, to prywatne nie jest złe ale ja wolę to publiczne. Od razu widać, że tam nie byliście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dzonu
ponad rok temu ocena: 75%  80
Przedszkole moze i ladne ale jak ktos tu napisal na miere naszych czasow .... Biorac pod uwage ze specjalizujemy sie w muralach ladnie pomalowane i tyle. Zachwycamy sie tylko czym , daleko mu do wzorca z Sierakowa. Wladze powinny sie tam przejsc i moze by zrozumialy jakie standardy obowiazuja . A teraz mamy odnowionego Poloneza , a swiat ucieka Mercedesem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ojciec
ponad rok temu ocena: 89%  79
Matko! Dzieci będą zachwycone! Szczególnie bawiąc sie na placu zabaw wybudowanym za nasze pieniądze przy przedszkolu, bajecznie kolorowym! Funkcjonalnym! Odnowionym z myślą o dzieciaczkach! Nie ma placu zabaw? Naprawdę? Przy przedszkolu nie ma placu zabaw? Pytam się! Kto zdymisjonował plac zabaw! No kto! Nie ma placu zabaw? A w projekcie budowlanym był? To ja już nie wiem. Jest ten plac zabaw, czy go nie ma? A kuchnia jest, czy tylko pomieszczenie do wydawania posiłków? Posiłki będą przygotowywane na miejscu, czy przywożone z zewnątrz? Bo dzieciaczki są najważniejsze! Integrujmy społecznie nasze dzieciaczki kochane w centralnym przedszkolu gminnym! Piękne jest!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziadek
ponad rok temu ocena: 100%  78
Ojciec zapytaj się pani dyrektor tego ptzedszkola
~ Matka
ponad rok temu ocena: 43%  77
Bardzo ładnie to wygląda dzieci pewnie będą zachwycone.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Józek
ponad rok temu ocena: 73%  76
Nie! No! Ale tak bez jaj! Skoro jest tak dobrze to po co te szesc baniek kredytu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Józio
ponad rok temu ocena: 63%  75
Uspokoiłeś mnie kolego! Wszyscy w skupieniu, pochyleni nad budżetem gminy, czuwają nad nim! Gmina da radę! Jakażesz to swojsko brzmi! Da radę! Uff! Błogi spokój! Dziękuję, że oświeciłeś mój stagnacyjny umysł! Dziękuję! Hmm. Ale zgodnie z terminarzem spłaty ostatnią ratę od zaciągniętego kredytu gmina zapłaci 31-12-2028! Ale to nic powiadasz! Jest dobrze! Wszyscy czuwają! Czuwaj! "sfinansowanie planowanego deficytu budżetu z przeznaczeniem na sfinansowanie wydatków majątkowych oraz częściowo spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu podpisanych umów kredytowych w kwocie 6.000.000,00 złotych (słownie złotych: sześć milionów 00/100 złotych)." To my planujemy deficyt!? Mamy umowy kredytowe, na których spłatę trzeba zaciągnąć kredyt? Zaciągamy kredyt na sfinansowanie wydatków majątkowych? Naprawdę?! To wina poprzedników! Hańba! Wstyd! Wybudowali planty, ratusz, kanalizację, drogi! A my musimy teraz płacić za to wszystko! Burmistrzu! Ratuj!
~ Do budżet
ponad rok temu ocena: 33%  74
Józek dla gminy taki kredyt to nie jest zbyt duża suma.W ciągu roku są wpływy do kasy gminy a zawsze pod koniec roku z tego są spłaty.Gmina pozyskała już pinad 32 mln złotych i spokojnie da radę.Radni "opozycyjni" doskonale o tym wiedzą a skarbniczka bardzo dobrze dba o finanse gminy.Nad wszystkim czuwa jeszcze RIO ,która to oceniła pozytywnie budżet Rawicza. .Tak więc nie martw się.Gmina jest bezpieczna i może realizować inwestycje .
~ Carlo Collodi
ponad rok temu ocena: 75%  73
"Zdaniem burmistrza i radnych Silnego Regionu, budżet na 2017 rok jest historyczny i proinwestycyjny." http://www.rawicz24.pl/artykul... Historyczny budżet! Brawo Panie Burmistrzu! http://rawicz.bip.gov.pl/publi... 6 milionów kredytu jest zagrywką strategiczną! Brawo! Cóż za geniusz! Budżet gminy ma się przecież doskonale! Jest zabytkowy! To znaczy historyczczny! Czuwa nad nim mędrca szkiełko i oko! Nasz Gospodarz! Ekonomiczny Arcymistrz! Śpię spokojnie! Oddaliśmy przecież los gminy w godnę ręce! Uczciwe! Prawe! Po męsku spracowane! Czas i ciężka praca wyrzeźbiły na nich swoistą mapę życia oddanego w darze nam, mieszkańcom! Dziękujemy! Wznięśmy w górę nasze dłonie! Niech połączą się w trudzie z dłonią naszego Gospodarza! Niech wspólnie wykuwają lepszą przyszłość dla naszych dzieciaczków! Planujmy! Planujmy! Planujmy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ budżet
ponad rok temu ocena: 83%  72
http://rawicz.bip.gov.pl/publi... dlaczego gmina zaciąga kredyt w wysokości 6 milionów złotych?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ryszard Ochucki
ponad rok temu ocena: 93%  71
" Wiesz co robi to wyremotowane przedszkole? Ono odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest przedszkole na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym przedszkolem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jiżik z bażin
ponad rok temu ocena: 22%  70
do - jiżik do ciebie - uderz w stół a nożyce się odezwą.
~ IP
ponad rok temu ocena: 56%  69
jiżik czy ty wiesz, że E.T. go home, a IP po sznureczku do domeczku? ;-)
~ jiżik do ciebie
ponad rok temu ocena: 56%  68
Informuje Ciebie, że komentarz opisujący sytuację przez Ciebie, zostanie zgłoszony, w celu pomówienia i oszczerstwa. Informuję również Ciebie, że żadnego szczucia nie było. Wręcz współpraca była wzorowa. Zabezpieczam komentarz, kopiuję , a resztą zajmą się prawnicy. pozdrawiam
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 40%  67
Boli, co? A już prawie udało się wam udupić tą inwestycję, peowcy. Nie udało się pomimo ostrej nagonki i szczucia rodziców na rehabilitantów. To teraz mordki w kubeł i do PRAcy. Może wam też się coś kiedyś uda.
~ MyszkaMatylda
ponad rok temu ocena: 100%  66
Do koń Rehabilitacja nie jest bez znaczenia dla przedszkola. Pragnę przypomnieć , że do placówki tej uczęszczają dzieci z niepełnosprawnościami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pepperoni
ponad rok temu ocena: 55%  65
Po co ta kuchnia jak i tak catering będzie. ..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MOPS
ponad rok temu ocena: 39%  64
A TYLE BYŁO DARCIA SIE.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Qnia :)
ponad rok temu ocena: 83%  63
widac koniu, ze się nie interesowałeś, poczytaj, wiedza nie boli
~ koń
ponad rok temu ocena: 0%  62
Co ma rehabilitacja do przedszkola? O co ci chodzi Silny?
~ taki Silny???
ponad rok temu ocena: 86%  61
Trzeba było rozmawiać z ludźmi przed a nie na zasadzie MY wiemy lepiej i próbowac "sprzedać" rehabilitację szpitalowi, ludzie wyczuli kto miał w tym interes
~ Mama
ponad rok temu ocena: 50%  60
Śliczne przedszkole!!! Aż żałuję, że moje dzieci są już w podstawówce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matka
ponad rok temu ocena: 53%  59
Bardzo ładnie to wygląda dzieci pewnie będą zachwycone.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawiczanin
ponad rok temu ocena: 60%  58
Mam pytanie ile kosztował projekt remontu ? Kto go zrobił ? Czy Gmina Rawicz ogłasza jakieś konkursy na droższe inwestycje w rejonie? Ja rozumiem, że jak przedszkole to pierwsze skojarzenie że musi być kolorowo ale to jest budynek a nie pstrokata biedronka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AAA
ponad rok temu ocena: 20%  57
Typowy rawiczanin....cebula śmierdząca!
~ ja
ponad rok temu ocena: 100%  56
http://www.rawicz24.pl/artykul... proszę oto odpowiedź na twoje zapytanie.
~ wdzięczni mieszkańcy
ponad rok temu ocena: 58%  55
Tak! Rawicz pięknieje! Sapieżyna byłaby dumna z Ratusza! Pieknie wyremontowany! Perła w koronie Włodarza! Ach! Wielka Rura!? Cudownie wtapia się w zrewitalizowaną przestrzeń zabytkowych plant! Dzieciaczki od pokoleń czekały na taka atrakcję! Nawet w ELCE o niej pisali! Ha! Leszno ma swoją ELKĘ, a my mamy swego GRZESIA! Jest czysto, kolorowo, pięknieje nasze miasto! Wiwat Burmistrz! Pamiętamy chwasty na chodnikach! Morze chwastów! Przedzieraliśmy sie codziennie przez ten busz! Złe wspomnienia! Trauma! Setki żebrzących o kawałek chleba! Głód i brak perspektyw! Tak było! Pamietamy Stagnację Gospodarczą! Złe czasy! Dziękujemy ci Włodarzu, że ruszyłeś tę Stagnację! Prowadzisz nas! Wielki Poruszycielu Stagnacji Gspodarczej! Prawdziwy Włodarzu Gminy! Brawo! Brawo! Brawo!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chwasty
ponad rok temu ocena: 50%  54
Oto chwasty Tadzia nieudacznika: https://www.facebook.com/photo...
~ Wyluzuj!
ponad rok temu ocena: 50%  53
No, nareszcie ktoś pozytywny na tym portalu. Tylko nie podniecaj się, kolego za bardzo. Burmistrzowi Kubikowi niepotrzebni tacy wazeliniarze,radzi sobie dobrze bez klakierów.
~ rawiczanin
ponad rok temu ocena: 60%  52
Oby więcej takich budynków. Rawicz wreszcie zaczyna ładnie wyglądać. Pamiętacie chwasty na chodnikach na rynku? Dobrze, że wywaliliśmy poprzedniego nieudacznika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Do Brawo! Brawo!
ponad rok temu ocena: 50%  51
Do Brawo! Masz rację! Wierzę twoim słowom! Gmina finansowo jest bezpieczna! Stabilna! Nasz Gospodarz ma doświadczenie w zarządzaniu, działania projektowe są dla niego chlebem powszednim! On! Wybitny ekonomista! Ona? Gmina na 5!? Nie! Gmina na 6! Gmina, która w skali się nie mieści! Gmina, która skalom się nie kłania! Dzięki wytężonej pracy Gospodarza! Piękny duet! On i Ona są dla siebie stworzeni! Gospodarz i Jego Gmina! Poprzednicy! Poprzednicy poprzedników! O poprzednikach poprzednich poprzedników nie wspomnę cóż uczynili tej gminie! Wybudowali Ratusz, Korpus Kadetów? To jest nic! Obecna władza rewitalizuje! Termomodernizuje! Mało? A te 6 milionów kredytu, to strategiczne posunięcie Gospodarza! Brawo Burmistrz! Do Brawo! Jesteś niczym Dobrawa z dynastii Przemyślidów! Przemyślisz wszystko i dopiero wtedy wysnuwasz ze swego umysłu słowa, tkając je niczym rawicką superposadzkę! Geniusz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gepetto
ponad rok temu ocena: 56%  50
Masz rację! Zapomniał! O Wschodniej Obwodnicy! Polnej? Raczej Nieudolnej! Nieudolna Obwodnica Wschodnia! Dlaczego Nieudolna? Jest coś takiego jak prawo, obowiązujące przepisy. Czy ktoś wie dlaczego obecny Włodarz nie zrobił tego, co zrobić powinien? Jak mawiał Gepetto "Prawda ma długie nogi"
~ młodzieniec
ponad rok temu ocena: 82%  49
Zapomniałeś o wiekopomnym pomniku poprzednika: Wschodniej Polnej Obwodnicy Pawłowskiego
~ szarak
ponad rok temu ocena: 81%  48
Kolejna osoba, która łączy przymus pisania z dążeniem do upowszechniania swoich przemyśleń.
~ Do Brawo
ponad rok temu ocena: 67%  47
Jak tak operujesz liczbami ,to pewnie wiesz,że gmina finansowo jest bezpieczna.Wiesz,że ciągle jest kontrolowana i ma wszystkie wskaźniki spełnione,dlatego może starać się o środki unijne,bo wkład własny ma zapewniony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w rozumie
ponad rok temu ocena: 50%  46
40? Nie! 140! 240! 360! Miliard! W rozumie?
~ okju
ponad rok temu ocena: 33%  45
40 mln zl kubik pozyskal
~ kola
ponad rok temu ocena: 92%  44
Proszę: http://www.rawicz24.pl/artykul...
~ Ile?
ponad rok temu ocena: 89%  43
To ile pozyskano funduszy unijnych i jaki był wkład własny gminy (kredyty, środki własne)? Oświeć wszystkich niedowiarków! Oślep ich swą wiedzą!
~ chirurg
ponad rok temu ocena: 13%  42
Nie operuję liczbami! Operuję za pomocą skalpela!
~ BRAWO!
ponad rok temu ocena: 47%  41
Wybitne dziennikarstwo! Materiał modelowy! Bezstronny opis rzeczywistości! "Gdybyśmy mieli blachy, to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa." Ale umnkęło mojej uwadze, zapewne, pytanie o zamówienie publiczne http://rawicz.bip.gov.pl/publi... "Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu bankowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu z przeznaczeniem na sfinansowanie wydatków majątkowych oraz częściowo spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu podpisanych umów kredytowych w kwocie 6.000.000,00 złotych (słownie złotych: sześć milionów 00/100 złotych)." A teraz na potwierdzenie faktu, że wszystkiemu winni są poprzednicy trochę zmieniony cytat, jakże plastycznie oddający sytuację naszej gminy! Było źle, było bardzo źle! Ale przyszedł nowy Włodarz i... " W 2014 roku gmina Rawicz stała na skraju przepaści. (…) Od tej pory zrobiliśmy ogromny krok naprzód!" Brawo nasz Burmistrz! Remont przedszkola! Wiekopomna rzecz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo ty!
ponad rok temu ocena: 27%  40
I kto to pisze? Szarak! Logika! Brawo ty!
~ szarak
ponad rok temu ocena: 76%  39
I tu cię boli kolego, weź się do pracy bo patologiczny przymus pisania to choroba.
~ dasz radę
ponad rok temu ocena: 36%  38
Kompleks Tadeusza, Kompleks Samorządowca! Szarak! To można wyleczyć! Uwierz mi! Zaoczne technikum, a potem studia! Dużo czasu na lektury i twoje problemy odejdą daleko! Spróbuj! Bądź dzielny! Czytanie i myślenie boli tylko na początku! Maturę możesz zrobić nawet eksternistycznie! Dasz radę!
~ szarak
ponad rok temu ocena: 72%  37
Widzę, że "kopiuj, wklej" opanowane prawidłowo, jak na samorządowca przypadło.Dej se luz człowieczku.
~ Rodzic do rodzic1
ponad rok temu ocena: 43%  36
Trzeba tylko pomagać a nie przeszkadzać tym, którzy chcą zmieniać na lepsze.Nie warto sĺuchać polityków .Czasem trzeba zaufać a nie wydzierać się i obrażać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozchodniaczek
ponad rok temu ocena: 68%  35
Kubika i tak już nic nie uratuje. Za rok wyjazd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bez
ponad rok temu ocena: 83%  34
Sprowadzi Animex, wygra 2 kadencje, a potem wyjedzie z tego rawickiego kurortu wanilią i bzem pachnącego daleko, bardzo daleko.
~ asd
ponad rok temu ocena: 21%  33
masz racje kubik wyjedzie na wakacje wroci i zostanie burmistrzem ponownie
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 37%  32
Nie udało się podjudzanie rodziców przez niektórych radnych z PO, dlatego mamy takie ładne przedszkole. Gdyby im się udało, dotąd dzieci gniłyby w Grzybku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ awangarda
ponad rok temu ocena: 69%  31
To Pan to napisał? Pan Radny Marek? Ten z awangardową fryzurą?
~ kkk
ponad rok temu ocena: 82%  30
Co ty wypisujesz za bzdury!!! /trzeba było być i wiedzieć, co Pan wiceburmistrz mówił i jak miał w nosie wszystkich i wszystko!! Gdyby nie solidarność rodziców, to dzieciaki nie miały by takich warunków w gimnazjum!!! Więc nie kłam Mareczku, nie kłam, bo tylko to potrafisz od 3 lat, kłamać, oszukiwać, i przekręcać słowa!! Boberek jeden.
~ rodzic 1
ponad rok temu ocena: 92%  29
Zawsze warto zmieniac na lepsze, tylko trzeba sie liczyc z druga strona
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo wy
ponad rok temu ocena: 34%  28
Bardzo ładnie to wygląda brawo wy czyli urząd rodzice i pracownicy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Portal propagandowy.
ponad rok temu ocena: 60%  27
Propaganda w materiale. Brawo. Cib sprawdził? ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do do Nnn
ponad rok temu ocena: 23%  26
Ty z PiS nie wyjeżdżaj.PiS to PiS a Kubik jest bezpartyjny i tak zostanie.
~ Do Nnn
ponad rok temu ocena: 81%  25
Czepiasz się, a wiemy dobrze, że grzesiu szuka sojuszu w pslu i pisie. I to niby formacja bezpartyjna???? Pinokio.
~ Nnn
ponad rok temu ocena: 21%  24
Już przestań się Tadzia czepiać .Wszyscy wiedzą ,że PS i PO(PRA) to na razie wielcy sojusznicy i nie w smak im sukcesy burmistrza Kubika i bedą krytykować wszystko.Ja jednak gratuluję Kubikowi tej inwestycji i pozyskanych środków unijnych.
~ do tadzia
ponad rok temu ocena: 22%  23
pokazali jak jest jaka tu propaganda tadziu?
~ Rr
ponad rok temu ocena: 73%  22
Gdyby nie rodzice to Wicek by umiescil dzieci w katastrofalnych warunkach. Więc nie obrazajcie ich, jak was tam nie było. A ty panie G . wychamuj z komentarzami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Rr
ponad rok temu ocena: 38%  21
Bzdury piszesz. W gimnazjum niema katastrofalnych warunków. Jeśli uważasz inaczej to musisz to zgłosić do nadzoru budowlanego
~ bełkoczesz
ponad rok temu ocena: 100%  20
Cichy = mg
~ Dym
ponad rok temu ocena: 90%  19
MG to znany zadymiarz :-)
~ Cichy
ponad rok temu ocena: 21%  18
Nowe gimnazjum było ok od początku.Warunki super a katastrofalne warunki, to były w Grzybku.Poprzedni burmistrz pewnie żadnych zebrań by nie robił, tylko zrobił co by chciał i byłoby ok.Opieka to kwestia nauczycielek przedszkola .Jeśli one opiekują się jak trzeba to i w skromnych warunkach dzieci są bezpieczne .Zresztą i tak musiały być odbiory różnych służb ,więc wszelkie dyskusje nie i krzyki były bez sensu.
~ krzykacz
ponad rok temu ocena: 26%  17
Super ze powstalo nowe piekne przedszkole, tylko niech zmiany sa wprowadzane z"glowa". Po cos istnieja rady rodzicow,wystarczylo z nimi rozmawiaca naspotlaniach przedstawiac konkrety. Bo rodzice to nie dzieci i w bajki juz nie wierza. Wtedy ktzykaczy by nie bylo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krzykacz
ponad rok temu ocena: 53%  16
Rok temu to byla jedna wielka niewiadoma i dzialanie bez wiedzy rodzicow. Wiec raczej trudno zgadzac sie w ciemno w sprawach dzieci. Prosze nie obrazac rodzicow ktorzy chcieli dobra dla przedszkolakow. Szarak jesli zgadzasz sie na wszystko w ciemno to gratuluje .......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sebastian
ponad rok temu ocena: 44%  15
Dobrze pamiętam. Część pieniaczy na pytanie burmistrza, co jeszcze można zrobić, żeby się zgodzili, krzyczała, że nic, bo oni i tak dzieci nie dadzą do gimnazjum. Jedna z tych twarzy jest na filmie.
~ będziemy pamietali
ponad rok temu ocena: 81%  14
"Warto było" nikt nie był przeciw!!!! więc nie kłam propagandzisto. Każdy chciał tej budowy i remontu ale nie było zgody na syf w gimnazjum i dzieki nam rodzicom szanowny burmistrz uległo i zrobił jak należy.
~ Warto było
ponad rok temu ocena: 41%  13
Ale mógłby ktoś z tych co tak mocno byli przeciw uderzyć się w piersi i przyznać drugiej stronie rację.
~ szarak
ponad rok temu ocena: 51%  12
Ale można rozmawiać kulturalnie a nie wykrzykiwać i zagłuszać innych swoimi odzywkami.Pokolenie pieniaczy i osób typu" nam się należy", " my wszystko wiemy najlepiej"
~ Miotła
ponad rok temu ocena: 71%  11
A co do tego że gmina nie dostała ponad 1,5 bańki? Gdzie odpowiedz burmistrza? Gdzie artykuł? Zamiecione pod dywan?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 55%  10
O czym piszesz, kolego? Chyba ci sie gminy pomyliły, bo gmina Rawicz dostała ponad 30 "baniek" za kadencji Kubika. I jeszcze dług po Pawłowskim spłaciła
~ szarak
ponad rok temu ocena: 59%  9
Piękne przedszkole :) - a co na to niewychowani krzykacze z zeszłego roku,bezsensowni obrońcy starego "grzybka". Wstyd było tego wtedy słuchać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ????????
ponad rok temu ocena: 45%  8
a gdzie jest ten radny co chciał to zablokowac?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MG nie kłam
ponad rok temu ocena: 77%  7
Tego nikt nie blokował, co najwyżej zmusił do przygotowania sal w gimnazjum na okres przejściowy i za to dziękujemy.
~ ja
ponad rok temu ocena: 10%  6
Kto mial wiedziec to wiedzial........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?zzz/
ponad rok temu ocena: 88%  5
właśnie czyli sami swoi
~ ofert
ponad rok temu ocena: 84%  4
czy były oferty pracy? Jeśli tak to gdzie były wywieszone??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ooo
ponad rok temu ocena: 0%  3
Pracowników zatrudnia dyrektorka
~ OJ OJ OJ
ponad rok temu ocena: 81%  2
JAKIE OFERTY. Przecież to istniejące przedszkole przeniesione z innego budynku. A ofert pracy nie brakuje na rynku.
~ pytaniue
ponad rok temu ocena: 17%  1
a zwiększali tam wogole zatrudnienie?
R E K L A M A