Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zostań dawcą szpiku dla mieszkańca Żylic i innych chorych

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    7.06.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 5 / 40%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Dziś na terenie Ferm Drobiu Woźniak w Żyliach odbędzie się akcja zainicjowana przez krewnych, przyjaciół i współpracowników chorującego na białaczkę Zenona Skrzypczaka. Poszukiwany jest dawca szpiku.


Zenon Skrzypczak od 6 lat choruje na białaczkę. Był mógł wyzdrowieć potrzebny jest przeszczep szpiku kostnego od dawcy, który okaże się jego "genetycznym bliźniakiem".

R E K L A M A

- Tu nawet już nie chodzi tylko o mnie, ale o uratowanie życia komuś innemu - zaznacza mieszkaniec Żylic.

Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się dziś w godzinach od 10.00 do 16.00 na terenie firmy Fermy Drobiu Woźniak w Żylicach.

Potencjalni dawcy mogą mieć 18 - 55 lat. Badanie jest bezbolesne i polega na pobraniu wymazu z ust. Zarejestrowani znajdą się bazie danych dawcy szpiku DKMS i być może pomogą uratować czyjeś życie. Przy badaniu konieczne jest posiadanie dowodu osobistego lub nr PESEL oraz podanie dwóch numerów kontaktowych (osoby zgłaszającej oraz osoby bliskiej)
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sołtys
9 miesięcy temu ocena: 70%  1
Zenek idziemy !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A