Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zrealizują więcej niż chcieli mieszkańcy

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    10.07.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Prace związane z modernizacją chodnika w Gołaszynie znacznie poszerzono, a prace będą kosztować nie 20 tys. zł, a 200 tys. zł. Dlaczego?

Modernizacja chodnika w Gołaszynie, wymiana zużytych płyt chodnikowych na kostkę brukową - to było jedno z trzech zadań, na które oddano najwięcej głosów w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. We wniosku przygotowanym przez sołtysa Gołaszyna, wnoszono o modernizację chodnika w części miejscowości - prowadzącej do bloków, a konieczność przeprowadzania tych prac uzasadniano tym, że poprawi to komfort nie tylko mieszkańców, ale także gości odwiedzających targi rolnicze, które na terenie wsi organizowane są regularnie od kilku lat. Koszt robót oszacowano na 22 tys. 255 tys. zł. Pieniądze miały zostać przeznaczone na zakup kostki, którą mieli układać tzw. pracownicy interwencyjni zatrudniani przez samorząd. Burmistrz zdecydował, że gmina zwiększy zakres zadania i wyda nie 20 tys. zł, a 200 tys. zł.

R E K L A M A

- Projekt, który jest już gotowy, obejmuje przebudowanie ok. 500 m oraz wybudowanie od podstaw ok. 200 m chodnika. Inwestycja ta zrealizowana będzie na odcinku od krzyża w kierunku bloków oraz od tej drogi do drogi wojewódzkiej (dawnej krajowej „5”) - wyjaśnia burmistrz Maciej Dubiel

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ naj
11 miesięcy temu ocena: 0%  3
To jeszcze władza w Bojanowie działa, jeszcze nie wyczerpał się im repertuar zadań priorytetowych, a co robi najlepszy znawca i spec z Leszna,proszę o odpowiedź.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ x
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
A może pan burmistrz zainteresuje się ulicami w Bojanowie może by ktoś tak na ul Gołaszyńskiej zrobił chodnik?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawlo
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Szacunek dla Pana Burmistrza Bojanowa. A ty Grzesiu ucz się od Burmistrza Bojanowa!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A