Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Żużel. Zawodnicy szlifowali formę na "Florku" [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    14.03.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. W. Skrzypczak

Wczoraj, na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, odbył się pierwszy trening. Kółka kręcili, m.in. Szymon Szlauderbach, Kacper Pludra, Krzysztof Sadurski, Arkadiusz Pawlak i Damian Baliński. Gościnnie na rawickim owalu pojawili się także Tobiasz Musielak i Marcin Nowak.

Pogoda w ostatnim czasie sygnalizowała, że na obiekcie przy ul. Sportowej będziemy mogli niebawem usłyszeć dźwięk żużlowych motocykli.

Zimowa atmosfera zniknęła, a kiedy słońce wyszło zza chmur, żużlowcy Stainer Unii Kolejarza Rawicz mieli okazję skorzystać z przygotowanego toru i przetestować swój sprzęt pod okiem trenera Romana Jankowskiego, który bacznie przyglądał się ich poczynaniom.

Wszystko dlatego, że kolejny sezon zbliża się wielkimi krokami. Do pierwszego meczu pozostały już tylko niecałe dwa tygodnie, więc zawodnicy mają niewiele czasu na to, aby ostatecznie doszlifować swoją formę.

Przypomnijmy. „Niedźwiadki” na inaugurację, która odbędzie się już 30 marca, zmierzą się z Polonią Bydgoszcz.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A