Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zwycięstwo Zespołu Szkół z Jutrosina

› Sport i rekreacja ponad rok temu    21.04.2017
Weronika Waresiak
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Drużyna z Jutrosina zagrała w składzie: Artur Gil, Hubert Głowacz, Marcin Hądzlik, Karol Knop, Miłosz Misiek, Marcin Naskręt, Jan Pawlak, Kacper Plewa, Robert Szkudlarek. Opiekunem zespołu był Marcin Wlekliński.Drużyna z Jutrosina zagrała w składzie: Artur Gil, Hubert Głowacz, Marcin Hądzlik, Karol Knop, Miłosz Misiek, Marcin Naskręt, Jan Pawlak, Kacper Plewa, Robert Szkudlarek. Opiekunem zespołu był Marcin Wlekliński. fot. PSZS

Na orliku w Miejskiej Górce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, rozegrane w ramach Licealiady 2016/2017. W zmaganiach udział wzięły reprezentacje 5 szkół z: Rawicza, Bojanowa, Jutrosina i Miejskiej Górki. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

R E K L A M A

Po rozegraniu 10 spotkań tytuł mistrza powiatu zdobył Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Drugie miejsce wywalczył Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, a trzecie gospodarze - Zespół Szkół w Miejskiej Górce.

Zwycięzcy uzyskali awans do Mistrzostw Rejonu Leszczyńskiego.
 

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A