Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Żyrandole w formie meduzy i podwieszany sufit. Prezentacja odnowionej świetlicy

› Aktualności 7 miesięcy temu    10.07.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 82 ocen 20 / 65%
A A A
 fot. archiwum

Na 14 lipca sołtys Fabian Małecki zaprasza do Szkaradowa, każdego, kto chciałby zobaczyć odnowioną świetlicę wiejską.

Jak mówi, chce by efekty prac obejrzeli nie tylko mieszkańcy wioski, ale także okolicznych miejscowości.

Dzień otwarty ma być połączony z mini targami ślubnymi. W Szkaradowie swoją ofertę mają prezentować firmy, które działają w branży obsługi imprez.
- Mam tu na myśli nie tylko cukierników, dekoratorów, fotografów, muzyków, ale też jubilerów, fryzjerów i kosmetyczki. Odwiedzając ich stoiska będzie można się przekonać, co jest aktualnie modne na przyjęciach - wyjaśnia Fabian Małecki.

Wykonanie prac w świetlicy wiejskiej w Szkaradowie kosztowało około 90.000 zł. Objęły one zmycie starej farby ze ścian, ich szpachlowanie oraz pomalowanie. Wymieniona została też instalacja elektryczna oraz drzwi. Istotnym elementem prac był montaż napinanego, podwieszanego sufitu.
- Żyrandole będą w formie spirali ze światłowodów, zakończonych fasetowymi kulkami szklanymi oraz luźnymi światłowodami rozchodzącymi się promieniście w formie ramion ośmiornicy lub meduzy, wychodzących z okrągłego plafonu -  dopowiada Fabian Małecki.

+ 13 głosów: 20 (65%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (87)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ UNO
7 miesięcy temu ocena: 94%  87
Ja nie rozumiem tej dyskusji o mieszkaniach komunalnych. KAŻDA, dosłownie KAŻDA GMINA sprzedaje te lokale z bonifikatą, bo ich utrzymanie to naprawdę przysłowiowa kula u nogi, ogromne obciążenie dla budżetu. Burmistrzowie, prezydenci miast i radni w całej Polsce to rozumieją, tylko jutrosińscy radni LP nie umieją tego pojąć. Gminie bardziej się opłaci wynająć dla rodziny w trudnej sytuacji mieszkanie od osoby prywatnej, niż utrzymywać własne. Skoro w gminie Miejska Górka tych mieszkań zostało 25, to w Jutrosinie powinno być 15, 20 maksymalnie. Sprzedaż tych lokali leży w interesie gminy. To prosty ekonomiczny rachunek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PR
7 miesięcy temu ocena: 89%  86
Sołtys cierpi po prostu na manię wielkości. Piekarzowi z prowincji wydaje się, że jest drugi po Bogu. Tylko jeszcze, żeby ludzie to dostrzegli... Niestety, ciemna masa tego nie potrafi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
7 miesięcy temu ocena: 90%  85
Okazuje się, że koneksje nie są takie mocne jak myślał Pan Małecki. Ludzie się gotują na myśl o tym suficie. W gminie mnóstwo innych rzeczy do zrobienia a tutaj panisko sobie zafundował lampeczki. Za chwile dzieci z przedszkoli mu tam zawiozą. W przedszkolach dziurawe dachy, drewniane okna, grzyb na ścianach a tutaj robi się teatrzyk z sufitem To się nadaje do Bareji, może nakręcimy film: „ Jak zmarnotrawić 100 tyś. zł” lub „ miałeś ch...ie złoty róg”
~ Aaa
7 miesięcy temu ocena: 84%  84
Myśle, że jeszcze z rzeczy pilnych w naszej gminie to: lądowisko dla helikopterów, nowy ratusz, sala kinowa 4D, kryty basen i fontanna. A to wszystko oczywiście na rynku w Szkaradowie;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczecin
7 miesięcy temu ocena: 50%  83
A co Ci wieśniaku nie podoba się na tej sali ? Z Twoich pieniędzy zrobione ? Nie ? Twój budżet ucierpiał ? Noe ? To nie komentuj bo mało kto tak dba o wygląd, jak to powiadasz „ rynku „ w Szkaradowie jak Sołtys i mieszkańcy, którzy wkładają w to wiele miłości i serca , ocZywiscie nie biorąc za to wynagrodzenia bo pewnie Ciśnie się Tobie to na usta , Ze biorą kasę . Nic bardziej mylnego - wychodząc przed szereg Twoich domysłom , robią to społecznie . Pewnie nie wiesz nawet co to znacZy ...Mało tego sołtys jeszcze ze swoich dokłada - bezinteresownie i nikomu nie wygrania . Nie wyciąga reki po zwrot nakładów poniesionych ze swoich prywatnych funduszy . Dokłada bo dba o wieś. Co było do tej pory robione za innych sołtysów ? Poostawiam bez komentarza . Co do lądowiska to napisz mi gdzie w Szkaradowie jest szpital, bo jakoś sobie nie przypominam przygłupie ,żeby taki budynek tam się znajdował . Nie ma szpitala nie ma Lądowiska - rozumiesz. ? Co do innych atrakcji , proponuje wyjść z ukrycia i ustalić z sołtysem gdzie ma Stać ratusz , kino i pływalnia . Takie chowanie się w internecie i krytykowanie jest oznaka słabości wielu ludzi m. Inn i twoja . Irytują mnie tacy słabi ludzie jak Ty i wielu innych co tylko krytykują zza spódnicy . Masz coś do powiedzenia to stan twarzą w twarz z władzami jutrosina , z Sołtysem i powiedz im to .. tyle i aż tyle
~ XXX
7 miesięcy temu ocena: 95%  82
Podpisy są już zebrane. Bardzo łatwo i szybko poszło. Poczekamy, zobaczymy. Może rzeczywiście kogoś z LP sumienie ruszy i się opamięta? Tylko efektywna współpraca z burmistrzem jest dla gminy właściwym kierunkiem. Przy takim poparciu społecznym, jakie ma pan Romuald, to jedyna słuszna obcja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yzu
7 miesięcy temu ocena: 95%  81
Ja mam ciągle nadzieję, że ktoś rozsądny wyłamie się z LP i przejdzie do obozu burmistrza. Niepotrzebne będzie wtedy referendum w sprawie odwołania rady. Przynależność do tego ugrupowania to przecież straszny obciach...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
7 miesięcy temu ocena: 9%  80
Banda paja.y którzy zazdroszczą, do roboty ci którzy tylko żyją z socjalów a nie całe życie za pół darmo gmina płaci za wasze remonty śmiech na sali to właśnie to jest
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Ja
7 miesięcy temu ocena: 89%  79
Obsesyjka jakaś? Za remont świetlicy w Szkaradowie też musiała zapłacić gmina. Nikt nigdy nie zgodziłby się w urzędzie na talie fanaberie, ale sołtys zapewniał, że załatwił dofinansowanie. Teraz wszyscy widzimy, jak w Poznaniu go tam poważnie traktują... Kompromitacja na całego.
~ Anna
7 miesięcy temu ocena: 92%  78
Nikt nie zazdrości, chodzi o to, że przewodniczący zapomniał, że jest w naszej gminie kilkanaście sołectw. Zaczął od swojego i się rozpędził za bardzo. Dlatego popieram referendum o odwołanie rady.
~ Omega
7 miesięcy temu ocena: 85%  77
Sądzę, że jesienią 2023 roku wyborcy ocenią przy urnach, co bardziej gminie było potrzebne: kanalizacja, remont drogi i powstanie ronda, czy żyrandole w formie meduzy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ABC
7 miesięcy temu ocena: 96%  76
Prawda jest taka, że ta cała Lepsza Przyszłość to wielkie rozczarowanie. Nie tego ludzie się spodziewali. A Romuald Krzyżosiak jako burmistrz cieszy się uznaniem zdecydowanej większości mieszkańców. Nawet ci, którzy na niego nie głosowali, przekonali się do niego. Nie dzieli ludzi, nie jest kontrowersyjny, po prostu robi swoje. I o to chodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do On
7 miesięcy temu ocena: 95%  75
A co, seniorzy mają spędzać jesień życia w obskurnej sali bez klimatyzacji? Trzeba ją wyremontować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olo
7 miesięcy temu ocena: 3%  74
Na seniorów i to za kadencji p. Zbyszka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jutrosin
7 miesięcy temu ocena: 100%  73
Burmistrz otrzymał 50 % dofinansowania. Zważywszy na to, że pan Małecki nie dostał nic, po prostu zero, to naprawdę dużo.
~ Do Karol
7 miesięcy temu ocena: 88%  72
Dotacje zewnętrzne dostaje się tylko i wyłącznie wówczas, gdy gmina ma wkład własny. Żadna inwestycja nie jest refundowana w 100%. Taki mądry i nie wiesz? Cóż za ignorancja. Ale na naukę nigdy nie jest za późno. Ograniczeniem mogą być jedynie predyspozycje intelektualne...
~ Karol
7 miesięcy temu ocena: 8%  71
Ciekawe ile gmina będzie musiała dołożyć do dofinansowania senior +???? , jakoś o tym sie nic nie mówi.
~ Urzędnik
7 miesięcy temu ocena: 92%  70
Ładnie tak kłamać? Wniosek Senior + był składany na początku tego roku przez Romualda Krzyżosiaka.
~ On
7 miesięcy temu ocena: 13%  69
Z tego co mi wiadomo to są pieniądze na seniorów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Obcy
7 miesięcy temu ocena: 91%  68
Czy sala piękna, to kwestia gustu. Zawsze już jednak będzie symbolem nieudolności sołtysa w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Symbolem jego kompromitacji. A gdyby nie burmistrz, pan Małecki z własnej kieszeni musiałby wyłożyć za ten remont. Jakoś nie słyszałam podziękowań sołtysa dla pana Romualda. Ciekawe, co teraz będzie, gdy innym sołtysom zamarzą się takie renowacje? Burmistrz na remont sali w jutrosińskim domu kultury dostał dotację od wojewody. To zasługuje na uznanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obcy
7 miesięcy temu ocena: 28%  67
Sala piękna wręcz cudna ogromne brawa dla sołtysa i wszystkich osób, które przyczyniły się do tej świetnej imprezki. Wspaniały pomysł Szkaradowo,może być dumne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
7 miesięcy temu ocena: 81%  66
Dajcie mi 100 tys na światełka i też możecie bić brawo. Brawa bym biła jak by dostał 70 tyś dofinansowania na to.
~ Anna
7 miesięcy temu ocena: 84%  65
Sala zostanie, podobnie jak dziurawy dach w przedszkolu, bo już pieniędzy na naprawę w budżecie gminy nie ma. W urzędzie opowiadał sołtys dyrdymały, że na 100 % uzyskał dofinansowanie z od marszałka, jak się potem okazało to tylko jego bujna wyobraźnia. Jakby miał to dofinansowanie lub robił za swoje, nikt by się nie czepiał. A teraz za te jedo fanaberie będzie musiała gmina zapłacić, a dzieciom w przedszkolu i ich rodzicom poradzi sołtys, by modlili się o brak opadów od września do czerwca. Kompletny brak odpowiedzialności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec wsi
7 miesięcy temu ocena: 25%  64
Popiszcie sobie, wieszajcie psy ale jedno i tak jest pewne: to że piekna sala zostanie i będzie zarabiać. Pozdrawiam wszystkich komentujących i proponuję sie zastanowić trochę nad swoim zachowaniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Mieszkańca wsi
7 miesięcy temu ocena: 92%  63
może niech pan Małecki najpierw się zastanowi. Na sesji Małecki dziękował Koszarkowi za otrzymanie dotacji, mimo, że wniosek na dofinansowanie napisany został w lutym 2019 roku, kiedy od trzech miesięcy urzędował już Romuald. Można to sprawdzić w urzędzie. Sukcesy burmistrza pan sołtys chce umniejszać, bo własnych jakoś nie ma. Kompletny brak klasy.
~ Mieszkanka wsi
7 miesięcy temu ocena: 92%  62
Jak Małecki oczerniał Krzyżosiaka w kampanii wyborczej, to było w porządku? Ludzie nie zapadli na masową amnezję. Pamiętam doskonale, jak gadał, że Romuald żadnych środków zewnętrznych dla gminy nie pozyska, a tu proszę- trzy spore dofinansowania na inwestycje gminne dzięki nowemu burmistrzowi. A ta mądra z Poznania nawet dofinansowania na remont sali nie pomogła załatwić. Rzeczywiście, bardzo wiarygodny jest nasz sołtys. Bardzo dobrze, że Mroczkowa przegrała wybory. Takich nam tu w gminie nie potrzeba.
~ Mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 22%  61
Do Ania KITCHEM to jesteś ty wraz ze swoimi komentarzami. Brawo Sołtys nikt nie zrobi tyle co Ty. Dziękujemy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szkaradowo
7 miesięcy temu ocena: 84%  60
My nie dziękujemy. Oczekujemy wyjaśnień. Wioska to nie prywatny folwark Fabiana Małeckiego.
~ Do Ania
7 miesięcy temu ocena: 26%  59
Za swoje pieniądze to on już bardzo dużo zrobił. A swoją drogą z jakiej paki ma płacić skoro podatki ida na gminę? Gmina też skorzysta na tej sali. Żal wam du.. Ściska i tyle w temacie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XXX
7 miesięcy temu ocena: 84%  58
No jasne. Jeśli ktoś nie ma merytorycznych argumentów na poparcie swojego stanowiska, obraża oponentów i używa wulgaryzmów. Poziom ,,mniej niż zero". Wspaniałych zwolenników ma sołtys.
~ Ania
7 miesięcy temu ocena: 77%  57
Zszokowany. Nikt mu nie broni, niech tylko robi swoje , za swoje pieniądze. Ten festiwal kitchu dziś był żałosny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zszokowany
7 miesięcy temu ocena: 25%  56
Przytoczę tylko jeden cytat : " Nie walcz z debilami bo to walka z wiatrakami". Fabian rób swoje! Powodzenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Realista
7 miesięcy temu ocena: 95%  55
Robić swoje, według własnego widzimisię, może we własnym gospodarstwie, za swoje pieniądze. Szkaradowo to nie jego prywatny folwark, on nie jest panem na włościach. Pełni funkcję publiczną, które polega na służeniu mieszkańcom wsi. Trzeba mu to chyba nieustannie przypominać, bo zwyczajnie chłop się pogubił.
~ Tadziu
7 miesięcy temu ocena: 14%  54
Święta prawda "zszokowany "
~ AA
7 miesięcy temu ocena: 89%  53
Skąd wiesz, że nie zna? Nie siądź wszystkich swoją miarą. Zgadzam się z tym, że ta niefrasobliwość sołtysa powinna zostać ukarana. Niech bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Jest dorosły i pełni funkcję publiczną. Skoro wszystkich przekonał, że ma środki na swoje autorskie pomysły dotyczące wystroju sali wiejskiej, to niech teraz płaci za nie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
7 miesięcy temu ocena: 100%  52
Więcej niż Ty bo tam mieszkałam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Aaa....
7 miesięcy temu ocena: 2%  51
Haha co ty możesz wiedzieć o Holandii ????Nie wypisuj wiec takich rzeczy jak nie znasz tamtejszego prawa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
7 miesięcy temu ocena: 90%  50
W Holandii za takie marnotrastwo odpowiedzialna osoba stanelaby przed sądem. I nikt by już z nią nie rozmawiał. W Polsce za wydanie tylu pieniędzy włos z głowy nikomu nie spadnie. Ryba psuje się od głowy państwo radni, ale mieszkańcy nie są ślepi i głusi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Ania
7 miesięcy temu ocena: 95%  49
Akurat przez całe lata pieniądze szły na wioski, a miasto było pomijane. Jak wygląda sala jutrosińskim domu kultury, a jak sale wiejskie? Niebo a ziemia! Na szczęście burmistrz pozyskał od wojewody dofinansowanie na remont. Teraz też mnóstwo pieniędzy pójdzie na kanalizację Szkaradowa i okolic- też jest na to dofinansowanie zewnętrzne. Zatem zupełnie nie masz racji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ania
7 miesięcy temu ocena: 9%  48
Co by nie zrobili to zawsze jest ale.... bo tylko Jutrosin musi mieć wszystko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
7 miesięcy temu ocena: 50%  47
Powinli dawać takie mieszkania na 5 lat I niech poprawiaja swoja sytuacje życiową. A nie pokoleniami siedza I jeszcze krzywda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XC
7 miesięcy temu ocena: 97%  46
Jak już to ,,powinni", w żadnym wypadku nie ,,powinli"...
~ Do Magda
7 miesięcy temu ocena: 100%  45
Niektórym z tych ludzi poprawiła się sytuacja życiowa, finansowa i chcą wykupić te mieszkania. Sporo pieniędzy w nie zainwestował, nie biegali do gminy, tylko sami remontowali. Uważam, że powinni mieć możliwość wykupu. Wszędzie w Polsce tak jest. Gminy sprzedają te mieszkania, mają pieniądze na naglące potrzeby, nie muszą inwestować wiecznie w remonty tych lokali.
~ Kuba
7 miesięcy temu ocena: 54%  44
Tak, bo najlepiej dać kase mieszkańcom w budynkach komunalnych!!! Za pare groszy całe życie mieszkaja, dorabiaja się I śmieją się w oczy bo gmina na wszystko da
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanie
7 miesięcy temu ocena: 42%  43
Taka prawda, siedzą za grosze. I krzywda
~ Alwaro
7 miesięcy temu ocena: 22%  42
No cóż podatki były są i będą takie mamy prawo , kto by nie rządził to i tak wszystkim się nie dogodzi . A ludzie narzekac będą bo im sie pracować nie chce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alwaro
7 miesięcy temu ocena: 21%  41
Ale ludziska zazdroszczą tej sali , aż się fajnie czyta te komentarze heh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Alwaro
7 miesięcy temu ocena: 83%  40
Nikt nie jest zazdrosny o ten kicz. Chodzi o marnotrastwo pieniędzy i to, że sołtys szumnie ogłosił, iż pozyskał dofinansowanie na te swoje pomysły, nawet media lokalne o tym poinformował, a nic nie dostał. To totalna kompromitacja jest i tyle.
~ Do Koles
7 miesięcy temu ocena: 96%  39
Kultura słowa, jak widać, jest panu całkowicie obca, podobnie jak reguły interpunkcji i ortografii. Burmistrz dostał od pana Małeckiego zapewnienie, że otrzymał dofinansowanie z urzędu marszałkowskiego, które oczywiście za sprawą pani Izabeli spłynie niczym złoty deszcz. Nawet prasę lokalną przecież o tym poinformował. Jak wiadomo żadnego dofinansowania jednak nie dostał. A za te oświetleniowe fanaberie trzeba będzie zapłacić, no ale to już problem pana sołtysa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaaa
7 miesięcy temu ocena: 97%  38
Koleś to nie burmistrz głosuje tylko rada.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XYZ
7 miesięcy temu ocena: 96%  37
Dokładnie. To rada, czyli towarzysze pana Małeckiego z LP, radośnie poparli tę inwestycję. Niech teraz martwią się, jak za nią zapłacić. Wspaniała pani Izabela obiecała pieniądze i nic nie zadziałała? Kompromitacja!
~ Elf
7 miesięcy temu ocena: 13%  36
Do Franek Płacić grosze, albo wcale, tylko wymagać od gminy. Dać coś od siebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Franek
7 miesięcy temu ocena: 89%  35
Wstyd na całą Polskę. W mieszkaniach komunalnych grzyb, ulice dziurawe a przewodniczący rady inwestuje 90 tysięcy w światełka. O tym z pewnością będzie głośno ale niestety źle to świadczy o naszej gminie. Słyszę głosy o rychłym odwołaniu rady i bardzo dobrze, takiego marnotrawstwa pieniędzy podatników nie można tolerować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cfvg
7 miesięcy temu ocena: 78%  34
wstyd to ty przynosisz takimi komentarzami
~ Gość
7 miesięcy temu ocena: 44%  33
Wstyd to powinno być ludziom których stac na własne mieszkanie a wykorzystują gminę i mieszkaja w komunalkach. I jeszcze kuźwa poumarzane podatki bo wielkie płaczki urządzili.
~ Porvila
7 miesięcy temu ocena: 95%  32
I na co były ostatnie remonty świetlicy, skoro teraz przeszła generalny remont? W 2016 r, wywalono mnóstwo kasy w błoto żeby teraz tą aranżację zlikwidować, zdemontować, unicestwić. Najtrafniejsze będzie tu określenie: śmiech na sali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XXX
7 miesięcy temu ocena: 94%  31
Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz?! Ja mam wrażenie, że pan sołtys traci kontakt z rzeczywistością...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
7 miesięcy temu ocena: 8%  30
Do xxx a tt tracisz samm ze sobą!
~ Do xxx
7 miesięcy temu ocena: 90%  29
Widzi widzi i dziś zalał szkaradowo
~ Pracujący obywatel
7 miesięcy temu ocena: 8%  28
Banda paja.y . Którzy nic nie wiedza a do wypowiedzi wszyscy co biorą pieniądze za nic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Bogdan
7 miesięcy temu ocena: 94%  27
Rzeczywiście Bogdan, bardzo inteligentne spostrzeżenie. Wyjaśnij tylko, na czym polega tracenie kontaktu ,,samym z sobą", bo my, ciemna masa, tego nie rozumiemy...
~ Pracujący
7 miesięcy temu ocena: 15%  26
Do roboty nieroby a nie narzekać ,i wszystko z free dostawać !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 6%  25
Loc. Coś masz kiepskie informacje. Pieniądze pochodzą z dofinansowania. Ludzie sami robią syf taki ze nikt nie jest w stanie wszystkiego posprzątać. Tylko siedzieć na internecie i wpisywać głupoty wyssane z palca. Żal.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 96%  24
Ty rozumiem nie spędzasz czasu pisząc komentarze w Internecie? Rozumiem też, że podajesz tylko rzetelnie sprawdzone informacje, jak tę o dofinansowaniu? Wejdź na stronę urzędu marszałkowskiego i sprawdź, które gminy dostały dotacje, a potem się wypowiadaj, bo na razie to kompromitujesz się tak samo jak Izabela i Fabian.
~ Do Mieszkaniec
7 miesięcy temu ocena: 99%  23
Jakiego dofinansowania? Kiedy i od kogo pan Małecki je dostał? Żadnego dofinansowania od marszałka nie ma. Lista jest dostępna przynajmniej od dwóch tygodni w Internecie. Owszem, był pewien, że dostanie pieniądze za sprawą pewnej pani, ale nic z tego. Blamaż na całego!!! Ciekawe, kto za te fanaberie zapłaci.
~ Radek
7 miesięcy temu ocena: 95%  22
Mieszkaniec mijasz się z prawdą. to jest zrobione za pieniądze gminy.
~ Loc
7 miesięcy temu ocena: 90%  21
Wszem i wobec ogłaszam, że pieniądze są z budżetu gminy. Miasto Jutrosin zaniedbane. Wstyd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jutrosin
7 miesięcy temu ocena: 18%  20
A skąd wiadomo, że to za pieniądze gminne wykonano cały remont? Gdzie jest to napisane? Przypominam, że w Szkaradowie są różne festyny i w tej chwili Dancingi organizowane. Może to za pieniądze sołectwa, a gmina się dołożyła z racji tego że to największa sala wiejska w naszej Gminie. Może i oświetlenie jest wymyślne ale proszę sobie przypomnieć jak sufit wyglądał przed remontem. Kasetony przez które zimą uciekało całe ciepło. A co do p. Fabiana Małeckiego to może i jego błąd, że nie wymienił Rady Sołeckiej, ale przypomnijmy sobie jak wyglądała Sala Wiejska w Szkaradowie oraz teren wokół niej przed jego kadencją na sołtysa a popatrzmy jak wygląda teraz. Samo mówi za siebie..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
7 miesięcy temu ocena: 91%  19
Pieniądze są z kasy gminy bo sprawdzałam. I to się nadaję do Jaworowicz, wychodzi Grzywaczewski i mówi nam, że nam podniesie czynsze o 100% a potem i tak kasa idzie na głupoty. Miało przyjść nowe po wyborach, ale gołym okiem widać że bez zmian. Trzeba odwołać tę radę bo jak tak dalej będą robić to w gminie tylko dancingami będziemy żyć,
~ Zero
7 miesięcy temu ocena: 94%  18
Znów bez komentarzy ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwerty
7 miesięcy temu ocena: 92%  17
Jeśli to było zrobione za publiczne pieniądze to większego marnotrastwo chyba w powiecie nie było. Co za geniusz wpadł na tak idiotyczny pomysł ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Qwerty
7 miesięcy temu ocena: 97%  16
Tym geniuszem jest sołtys Szkaradowa, który wszem i wobec ogłosił, że pozyskał środki od urzędu marszałkowskiego. Niestety, żadnych pieniędzy nie ma. Mam nadzieję, że burmistrz nie wyłoży pieniędzy na te bzdury z budżetu gminy. Niech teraz sołtys się gimnastykuje, jak za to zapłaci. W końcu realizował swoje wizje
~ aaa
7 miesięcy temu ocena: 96%  15
Basia, jakie pieniądze z województwa. Nic nie dała Iza co obiecała złote góry.
~ Basia
7 miesięcy temu ocena: 12%  14
Za pieniądze z województwa! A podatki i tak do gminy ida z sal. Ludzie sprawdźcie najpierw informacje a pozniej pier...... Brawo dla Sołtysa
~ A RADA SOŁECKA
7 miesięcy temu ocena: 96%  13
A ta sala wiejska jest prywatna sołtysa że on tylko zaprasza....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mirek
7 miesięcy temu ocena: 10%  12
A kto ma zapraszać? On jest włodarzem tej wioski
~ radek
7 miesięcy temu ocena: 93%  11
Sołtys myśli, że to jego prywatny biznes. Chyba ze to on sponsorował to badziewie w co wątpie.
~ Olo
7 miesięcy temu ocena: 92%  10
Chyba im się w głowach poprzewracało. W gminie tyle rzeczy do zrobienia a tutaj na takie pierdoly tyle pieniędzy wydają . Porażka dla gminy, Fabian zastanów się nad sobą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
7 miesięcy temu ocena: 96%  9
To ośmiornicy czy meduzy? ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beti
7 miesięcy temu ocena: 94%  8
Pewnie Pan Szanowny sołtys nawet nie odróżnia: ))