Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AG1 Gazeta
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Traktor z przyczepą wpadł do wody

[WR] Traktor z przyczepą wpadł...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Ciągnik rolniczy z przyczepą załadowaną drewnem wpadł do wody. Stało się to podczas przeprawy promowej przez rzekę Wartę (powiat średzki, woj. wielkopolskie).
Także na poczcie dwie godziny tylko dla seniorów

Także na poczcie dwie godziny...

komentarzy9  Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Poczta Polska wprowadza zmiany dotyczące obsługi klientów powyżej 65. roku życia. - W godzinach od 10.00 do 12.00 wszystkie placówki pocztowe będą obsługiwać tylko i wyłącznie Klientów, którzy ukończyli 65 lat. Nowe rozwiązanie podyktowane jest rządowymi zaleceniami, które mają na celu ograniczenie prawdopodobieństwa rozprzestrzeniania się koronawirusa - informuje Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej. Czytaj również, jak czynna jest rawicka poczta.
Interwencji nie brakowało. Policjanci wystawiali mandaty i wnioski do sądu

Interwencji nie brakowało....

komentarzy46  Aktualności › red. Dawid Bela
Działasz charytatywnie w walce z koronawirusem? Przemieszczasz się do pracy, apteki lub sklepu? Załatwiasz ważne sprawy? W takich przypadkach masz prawo wychodzić z domu. Spacerów w grupach czy spotkań towarzyskich powinno się unikać. W trakcie minionego weekendu nie wszyscy się do tego zastosowali. Policjanci podjęli kilka interwencji wobec osób, które łamały rozporządzenie Ministra Zdrowia. 5 osób - z gminy Miejska Górka i Rawicz - zostało ukaranych mandatami w wysokości od 20 do 500 złotych. Dlaczego mandaty? - Przemieszczanie się niezwiązane z zaspokajaniem niezbędnych potrzeb życia codziennego. W większości...
Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa

Rawicka Spółdzielnia...

komentarzy7  Aktualności › red. Grzegorz Heluszka
Od początku miesiąca Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa. Został nim Robert Kozal. 31 marca w związku z przejściem na emeryturę, rada nadzorcza RSM odwołała z funkcji prezesa zarządu Wojciecha Karpińskiego, który sprawował tą funkcję nieprzerwanie od niemal 30 lat. Nowego prezesa rada nadzorcza wybrała według statutu spółdzielni w głosowaniu tajnym spośród pięciu zgłoszonych kandydatów. Robert Kozal dotychczas pracował w rawickim Starostwie Powiatowym, jako kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Ze Spółdzielnią jest związany od sześciu lat, był członkiem oraz przewodniczącym...
[WR] Wielkopolska. Mamy pierwsze ognisko ASF w stadzie świń

[WR] Wielkopolska. Mamy pierwsze...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Realizuje się czarny scenariusz dla producentów trzody chlewnej z Wielkopolski. Mamy pierwsze ognisko afrykańskiego pomoru świń w tym rejonie.

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

Nowy numer Życia Rawicza, a w nim między innymi:

▶️RATOWNICY APELUJĄ - Nie kłam medyka!
▶️POWIAT - Kto może, pomaga szpitalowi
▶️POWIAT - Seniorze, boisz sie wyjść z domu? Zobacz, kto ci pomoże
▶️POWIAT - Emeryturę przyniesie listonosz
▶️RAWICZ - Zakończone konsultacje w/s granic
▶️PAKOSŁAW - Potrącił młodszego brata

ORAZ BEZPŁATNY DODATEK: TWÓJ DOM