Dostosuj wydruk

Znana marka zniknie z Rawicza? Rzecznik prasowy odpowiada

Znana marka zniknie z Rawicza? Rzecznik prasowy odpowiada

Czy w plotce, sugerującej koniec działalności rawickiego marketu, jest ziarenko prawdy? Zapytaliśmy o to rzecznika prasowego Tesco.

Przypomnijmy. W sierpniu pojawiła się wiadomość o tym, że w Polsce 13 marketów znanej, brytyjskiej sieci zostanie zamkniętych. Celem była, m.in. redukcja kosztów operacyjnych. Co istotne, na tamtej liście nie było rawickiego Tesco.

W pierwszych dniach grudnia do redakcji zaczęły napływać sygnały świadczące o tym, że market może zostać zamknięty w najbliższych miesiącach. Jako termin wskazywano przełom stycznia i lutego 2019 roku.

- Nasz sklep w Rawiczu funkcjonuje bez zmian - dementuje pogłoski rzecznik prasowy sieci Michał Sikora. Zaznacza, że Tesco koncentruje się aktualnie na pracy na rzecz klientów w gorącym, przedświątecznym okresie i przypomina:

- O planach dotyczących zamknięcia kilkunastu niedochodowych sklepów informowaliśmy kilka miesięcy temu. Listę sklepów znaleźć można na naszych stronach internetowych (TUTAJ - przyp. red.) i są to jedyne placówki, których aktualnie dotyczą zmiany - dodaje. Rawickiego marketu na tej liście nie ma.
 

autor: Dawid Bela

Źródło:

Dodano: 2018.12.16

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52