Dostosuj wydruk

Andrzej Piaseczny wystąpi na dniach miasta

Andrzej Piaseczny wystąpi na dniach miasta

Artysta z „górnej półki” na święcie Miejskiej Górki. Na miejscowym stadionie, w lipcu, zaśpiewa Andrzej Piaseczny.

Dni miasta zaplanowano na połowę lipca.

- Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie znany wokalista Andrzej „Piasek” Piaseczny, natomiast w niedzielę wystąpi Paweł Stasiak, znany jako Papa D. Umowy z artystami mamy już podpisane - zdradza Marek Stach, dyrektor OKSiAL-u. - Mam nadzieję, że nasz wybór ucieszy mieszkańców powiatu i okolic i licznie wezmą udział w naszej imprezie - dodaje.

Andrzej „Piasek” Piaseczny to piosenkarz, autor tekstów, aktor i osobowość telewizyjna. W latach 1992 - 1997 był wokalistą zespołu Mafia. W 1998 rozpoczął solową karierę muzyczną i wydał dziewięć albumów). W latach 1997-2010 grał Kacpra „Górniaka” Złotopolskiego w serialu TVP2. Użyczył głosu jednej z postaci filmu animowanego Magiczny miecz - Legenda Camelotu. Był kapitanem jednej z drużyn w programie „Bitwa na głosy” i trenerem w kilku edycjach „The Voice of Poland”.

Papa Dance to zespół grający muzykę pop, istniejący od 1987 roku, który na przestrzeni lat zmieniał jednak swój skład. Obecnie Papa D. tworzą Paweł Stasiak, Jacek Szewczyk, Waldemar Kuleczka, Marcin Tywoniuk i Dariusz Piskorz.

W minionym roku na miejskogóreckim stadionie wystąpiła Kasia Kowalska oraz zespół IRA.

autor: Joanna Miśkowiak

Źródło:

Dodano: 2019.03.19

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52