Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-
 kategorie wydarzeń

Wakacje z Muzeum Ziemi Rawickiej

okolicznościowe  ›   6 miesięcy temu    3.07.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wakacje z Muzeum Ziemi Rawickiej
6 lipca
czwartek
data 6 lipca 2017 (czwartek)
24 sierpnia 2017 (czwartek)
godzina10:00 - 12:00
organizatorMuzeum Ziemi Rawickiej
biletyWstęp wolny

Muzeum Ziemi Rawickiej zaprasza dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach wakacyjnych, prowadzonych w każdy czwartek od 6 lipca do 24 sierpnia 2017 roku w godzinach od 10.00 do 12.00. W programie: „Rawicz dawniej i dziś” - malowanie panoramy rodzinnej miejscowości, regionalne kolorowanki, opowieści i legendy o ziemi rawickiej, etnodizajn dla najmłodszych warsztaty rękodzielnicze, pokazy muzealnych zbiorów specjalnych, plenerowe zajęcia plastyczne o tematyce regionalnej.

Muzeum zaprasza również na rodzinne wycieczki pod hasłem „Z Mamą i Tatą zwiedzam okolicę”: 8 lipca 2017 (sobota) - „Śladami niesfornego młynarczyka...” - wycieczka do Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej, 5 sierpnia 2017 (sobota) - „W Dolinie Baryczy” - wycieczka do Żmigrodu i Muzeum Tradycji Rybactwa Stawów Milickich i Doliny Baryczy w Rudzie Sułowskiej.

Na wycieczki obowiązują zapisy uczestników (do wyczerpania limitu miejsc) w biurze muzeum. Dzieci mogą wziąć w nich udział wyłącznie z pełnoletnimi opiekunami. Zapraszamy całe rodziny. Szczegółowe informacje o wyjazdach w biurze Muzeum Ziemi Rawickiej. (WJ)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
R E K L A M A
R E K L A M A