Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

Świętowali Złote i Diamentowe Gody [FILM + FOTO]

Świętowali Złote i Diamentowe...

komentarzy1galeria zdjęćvideo  Aktualności › red. Anna Siecla
Był tort, gromkie "Sto lat" i toast lampką szampana. W rawickim ratuszu jedenaście małżeństw świętowało Diamentowe Gody. - Czasami młodzi ludzie pytają rodziców: jak wytrzymaliście ze sobą tyle lat? I każdy ma własną receptę na ten sukces. Myślę, że warto o tym mówić, warto mówić o miłości i sposobach jej okazywania. Mówić, a przez to uczyć, jak szanować i jak kochać drugiego człowieka. Państwo to pokazujecie i przekazujecie dalej. Bo małżeństwo to jest taki związek dwóch artystów, którzy rozumieją się często bez słów i tworzą sztukę, która nazywa się życiem - mówił...
Kobieta nie żyje, dziecko w szpitalu. Wypadek na DW 434

Kobieta nie żyje, dziecko w...

galeria zdjęćvideo  Aktualności › red. Redakcja
Na drodze wojewódzkiej nr 434 w okolicy Roszkówka doszło do śmiertelnego wypadku. Jak informuje policja, kobieta kierująca citroenem C4, z nieznanych przyczyn zjechała na lewy pas jezdni, wprost pod nadjeżdżającą betoniarkę. Nie żyje 43-letnia kobieta, mieszkanka powiatu poznańskiego, kierująca citroenem, 8-letnie dziecko doznało ogólnych potłuczeń ciała. Na miejscu jest prokurator, policja oraz służby ratunkowo-medyczne. Droga jest całkowicie nieprzejezdna. Samochody ciężarowe stoją w korku, a auto osobowe omijają miejsce wypadku przez Roszkówko lub przez Roszkowo. AKTUALIZACJA, godz. 17.30 Droga jest już przejezdna. ...
[WR] Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii odwołany!

 Rolnictwo › red. Redakcja
Szef resortu rolnictwa zapowiadał podczas rozmów ze strajkującymi na autostradzie A2 rolnikami, że przyjrzy się okolicznościom wydania zgody na import tuczników z Litwy z terenów objętych ograniczeniami w związku z wystąpieniem tam afrykańskiego pomoru świń. Zdymisjonowanie zastępcy GLW jest tego efektem.
Wypadek. Jedna osoba nie żyje

Wypadek. Jedna osoba nie żyje

komentarzy4galeria zdjęć  Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Droga wojewódzka nr 434 nadal zablokowana. Policja kieruje ruch objazdami. Między Zmysłowem a skrzyżowaniem Roszkowo-Roszkówko zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Jak informuje nas reporter obecny na miejscu zdarzenia, jedna osoba nie żyje. Na miejscu pracują służby ratunkowe.
Zmiany w harmonogramie odbioru odpadów. Sprawdź, jakie

Zmiany w harmonogramie odbioru...

 Aktualności › red. Dawid Bela
O sprawie informuje Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego. Jednorazowo nastąpi zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych i segregowanych. Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych w gminach: Bojanowo, Pakosław i Rawicz, przypadający na 27 grudnia, zostaje przesunięty na 28 grudnia. Odbiór odpadów komunalnych segregowanych w gminie Bojanowo, przypadający na dzień 27 grudnia, zostaje przesunięty na 28 grudnia. KZGRL przypomina także mieszkańcom wszystkich gmin powiatu rawickiego, że 25 i 26 grudnia odpady nie będą odbierane. Są to dni ustawowo wolne od pracy. Odpady zostaną zabrane 27 grudnia.

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

W nowym wydaniu Życia Rawicza przeczytacie:
➡️ Recepta na wyższą emeryturę?
➡️RAWICZ - Koncepcja na nowy poligon
➡️BOJANOWO - Kierowniczka referatu wójtem
➡️RAWICZ - wmurowanie kamienia węgielnego
➡️MIEJSKA GÓRKA - Składowana ziemia zawiera azbest?
➡️PAKOSŁAW - Strażacy dostali nowy sprzęt

R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A
R E K L A M A