Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

R E K L A M AWieści dla Domu - Ex

Pozostałe aktualności

Zamówił PlayStation za 1.000 zł. W paczce dostał... ziemniaki

Zamówił PlayStation za 1.000...

komentarzy4  Aktualności › red. Karol Pospiech
Miała być okazja i sprzęt w wyjątkowo niskiej cenie. Skończyło się na rozczarowaniu i utracie pieniędzy. Mieszkaniec naszego powiatu kupił na jednym z portali internetowych grę PlayStation. Zestaw miał zawierać również dwa pady oraz najnowszą grę i kosztować łącznie 1.000 zł. Zamiast zamówionego towaru mężczyzna otrzymał ziemniaki, butelkę wody, a to wszystko owinięte było skrawkami papieru - podkreśla asp. sztab. Beata Jarczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. W podobny sposób oszukano mieszkankę Rawicza, która kilka dni temu zamówiła - za 100 zł - telefon komórkowy. W paczce, która do niej...
Pożar w opuszczonym budynku przy ul. Ceglanej w Rawiczu

Pożar w opuszczonym budynku przy...

komentarzy3video  Aktualności › red. Grzegorz Heluszka
Dwie jednostki straży pożarnej zostały zadysponowanie do pożaru w starym, opuszczonym budynku przy ulicy Ceglanej w Rawiczu. Tuż przed godz. 14.00, dyżurny KP PSP odebrał zgłoszenie pożaru przy tzw. "wschodniej obwodnicy Rawicza". Strażacy zadysponowani na miejsce stwierdzili duże zadymienie pochodzące z palącej się opony wrzuconej do wnętrza rudery. W budynku nie było żadnych osób, nie doszło też do rozprzestrzenienia się ognia. Budynek przy ulicy Ceglanej stoi opuszczony już od wielu lat. Urządzono w nim dzikie wysypisko śmieci, jest też miejscem spotkań dla młodzieży i noclegownią dla bezdomnych.
''Czasami jest uparty jak osioł''. O kim mowa?

''Czasami jest uparty jak...

video  Aktualności › red. Karol Pospiech
Te słowa padły podczas sobotniej konferencji prasowej przed rawicką premierą spektaklu „Ranny Ptaszek”. Na spotkaniu z mediami pojawili się aktorzy: Barbara Bursztynowicz, Leon Charewicz oraz Tomasz Ciachorowski. Reżyserem „Rannego Ptaszka” jest Dariusz Taraszkiewicz, dyrektor rawickiego domu kultury. Zapytaliśmy dyrektora, jak udało mu się zaangażować do spektaklu popularnych aktorów. Ci z kolei opowiedzieli o współpracy z Dariuszem Taraszkiewiczem. Jakim jest reżyserem? Szczegóły w materiale wideo.
Praca w rawickim urzędzie miejskim na pełen etat

Praca w rawickim urzędzie...

 Gospodarka › red. Karol Pospiech
Osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku sprzątaczki w rawickim urzędzie miejskim mogą zgłaszać się do 22 listopada. Do obsadzenia jest pełen etat. Jak czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie internetowej gminy, praca jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 do 23.00. Zakres obowiązków obejmuje, m.in. utrzymywanie należytej czystości w pomieszczeniach oraz codzienne sprzątanie zgodnie z harmonogramem przydziału pomieszczeń. Zainteresowane pracą osoby mogą kontaktować się z sekretarz gminy Rawicz, Elżbietą Pawlak (pokój nr 8 w urzędzie miejskim).
W Roszkowie darły pierze [FOTO+FILM]

W Roszkowie darły pierze...

galeria zdjęćvideo  Aktualności › red. Joanna Miśkowiak
Darcie pierza było ostatnim w tym roku przedsięwzięciem realizowanym na terenie gminy w ramach projektu „Kreatywni i wierni tradycji”. Imprezę nawiązującą do dawnego wiejskiego zwyczaju zorganizowano w Roszkowie. Były gospodynie drące pierze, młodzież robiąca im różne psikusy, a także muzyka biesiadna w wykonaniu rodzinnej kapeli dudziarskiej z Domaradzic oraz zespołu z Domachowa. Wielkopolską gwarę z kolei przypomniała młodzież grupy „My godomy po naszemu”. Na zakończenie Koło Gospodyń Wiejskich w Roszkowie, pod przewodnictwem Danuty Naskręt, przygotowało uroczystą kolację. W ramach projektu „Kreatywni i wierni...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

RAWICZ • Budowa tunelu i rewolucja przy dworcu kolejowym
POWIAT • Przypadek gruźlicy na terenie powiatu
MIEJSKA GÓRKA • Odszkodowania dla 188 rodzin
MIEJSKA GÓRKA • Znów odebrano psy
JUTROSIN • Czy w mieście powstanie park z 1.000 drzew?
BOJANOWO • Spółdzielni jednak nie będzie
RAWICZ • Lodowisko w Rawiczu
POWIAT • Możesz mieć problem z zarejestrowaniem auta
SPORT • Będzie żużel w Rawiczu
RAWICZ • Kanalizacja przy odnowieniu plant
RAWICZ • Teren pod park handlowy na sprzedaż

R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A
R E K L A M A