Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 MajR
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

Rawiccy radni strzelali w Murowanej Goślinie

Rawiccy radni strzelali w...

 Aktualności › red. Grzegorz Heluszka
W Murowanej Goślinie odbyły się X Mistrzostwa Samorządów Powiatowych Województwa Wielkopolskiego w strzelectwie sportowym. Bardzo dobrze zaprezentowali sie tam rawiccy radni. W turnieju drużynowym w strzelaniu z kbks Powiat Rawicki uplasował się na 3 miejscu: 1.Powiat Poznański 2.Powiat Pleszewski 3.Powiat Rawicki ( I. Młynek, M. Suchanecki, K. Synoracki, P. Basty) Sukces rawiczanie odnieśli także w strzelaniu z broni czarno-prochowej, gdzie zajęli dwa pierwsze miejsca. 1.Mariusz Suchanecki- Powiat Rawicki 2.Piotr Basty – Powiat Rawicki 3.Waldemar Maciaszek – Powiat Pleszewski
Wieści Rolnicze: Rolnik został postrzelony przez myśliwych

Wieści Rolnicze: Rolnik został...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Do tej nieszczęśliwej sytuacji nie powinno dojść! Kto zawinił? Czy myśliwi mieli prawo w tym miejscu strzelać? Czy chodząc po polach i w lasach możemy czuć się bezpiecznie?!
Festiwal dyni i pomidora w Szymanowie [FOTO]

Festiwal dyni i pomidora w...

 Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Szkolny Klub Wolontariatu przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Rawiczu wraz z radą sołecką Kołem Gospodyń Wiejskich w Szymanowie byli organizatorami Festiwalu dyni i pomidora. Na placu przy świetlicy wiejskiej w sobotnie popołudnie czekały na uczestników atrakcje, m.in. konkursy sportowe i plastyczne z nagrodami oraz zabawy taneczne. Nie zabrakło również degustacji potraw z pomidorów i dyni, grilla oraz słodkiego poczęstunku.
Powiatowy Zlot Krajoznawczy Dla piechurów, rowerzystów i kijkarzy [FOTO]

Powiatowy Zlot Krajoznawczy
galeria zdjęć  Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Prawie 200 osób wzięło udział w sobotnim Powiatowym Zlocie Krajoznawczym pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”. Impreza, tym razem, odbyła się na terenie gminy Pakosław. Organizator – Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Rawiczu przygotowało trzy trasy: 25-kilometrową dla rowerzystów, 6-kilometrową dla piechurów i 10-kilometrową dla kijkarzy. Start wszystkich miał miejsce przy Szkole Podstawowej w Pakosławiu, a metę zorganizowano na Przystanku „Pomocno”, gdzie panie z koła gospodyń wiejskich przygotowały poczęstunek. Tam na uczestników czekały też liczne konkursy i zabawy.

Będą sprawdzać jakość powietrza. Zamontowali czujnik

Będą sprawdzać jakość...

komentarzy11  Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Jutrosin, jako pierwsza z rawickich gmin monitoruje poziom zanieczyszczenia powietrza. Wyniki pomiarów może obserwować każdy i na bieżąco. W Jutrosinie na budynku ratusza został zainstalowany czujnik mierzący w sposób ciągły zawartość pyłów (PM 10 i PM 2,5) w powietrzu, jak również jego temperaturę, wilgotność i ciśnienie. W oparciu o te dane, na mapie on-line w miejscu lokalizacji czujnika, oznaczane są wizualnie stany powietrza w najbliższej okolicy. Kolor zielony wskazuje dobrą jakość powietrza, a czerwony - złą. Wyniki pomiarów może obserwować każdy na bieżąco, na specjalnej stronie internetowej:...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

Nowe Życie Rawicza, a w nim między innymi:

➡️POWIAT - Długi rawiczan rosną
➡️RAWICZ - Cisza na placu budowy tunelu
➡️POWIAT - Samorządni PRA i PiS ujawnili listy kandydatów
➡️JUTROSIN - Kończą kanalizację za 2,5 mln zł.
➡️MIEJSKA GÓRKA - Ratowali, cięli i gasili
➡️RAWICZ - Kobieta i dwóch nastolatków pobili białorusina
➡️PAKOSŁAW - Milion złotych na pięć dróg

R E K L A M A

Ogłoszenia

R E K L A M A