Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

10 lat ZS im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zespół Szkół w Miejskiej Górce uroczyście świętował 10-lecie swojego istnienia. Jubileusz rozpoczął się od mszy św. w kościele parafialnym. Następnie zaproszeni goście, grono pedagogiczne i uczniowie udali się do budynku szkoły. \r\n

\r\n
\r\n\r\n

Swoją obenością uroczystości uświetnili m.in.: Karol Skrzypczak, burmistrz Miejskiej Górki oraz Wawrzyniec Roch Kowalski, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Liliana Taciak, dyrektor placówki, przedstawiła krótką historię szkoły, wskazując na największe sukcesy i osiągnięcia uczniów oraz nauczycieli na przestrzeni 10 lat. Jedna z częsci akademii była poswięcona patronowi szkoły. Zaproszeni goście wygłosili mowy okolicznościowe i wręczyli kwiaty na ręce dyrektor zespołu szkół. W drugiej części programu pokazano widowisko „Mam Talent”, w którym wystąpili uczniowie w roli Kuby Wojewódzkiego, Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej. Zaprezentowały się także grupy, „Marynia”, „Kwintet z kołami”, zespół Perfekt. Podziwiać można było „modę nauczycielską”, występ Elvisa Presleya i zespołu akrobatycznego. Szczególnie owacyjnie zostały przyjęte: Chór Wrzeszczących Facetów i Kwartet Szkolnych Tenorów. Widownia z zapartym tchem podziwiała pokaz uczniów z sekcji Ju Jitsu. Na zakończenie zaproszeni goście zostali obdarowani pamiątkowymi statuetkami i broszurami upamiętniającymi jubileusz 10-lecia. Wielkim finałem był koncert zespołu Smart Big Band, w skład którego wchodzą między innymi muzycy z Miejskiej Górki, będący absolwentami zespołu szkół. Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek dla wszystkich zebranych na uroczystości jubileuszowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się ogromny tort przedstawiający budynek z logiem szkoły.
(kp)

\r\n
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!