Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

149 osób w powiecie zagłosuje korespondencyjnie

› Aktualności 7 miesięcy temu    19.06.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 1 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Do wtorku, 23 czerwca gminy mają czas na dostarczenie pakietów wyborczych osobom, które wyraziły chęć głosowania korespondencyjnego.

Mogą to zrobić za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wydelegować urzędnika, który dostarczy pakiet pod wskazany adres. Jeśli pakiet ma dostarczyc Poczta Polska, gminy muszą nadać przesyłkę już dziś.

Wyborcy, którzy chcą głosować korespondencyjnie sami mogli wybrać, jaką drogą chcą otrzymać pakiety. Część z nich zdecydowała się odebrać karty do głosowania osobiście, w urzędzie gminy.

Gmina Rawicz na chwilę obecną ma do dostarczenia 95 pakietów.
- Jesteśmy przygotowani na to, że w ciągu następnych dni mogą dojść zgłoszenia od osób, które rozpoczną w tym czasie kwarantannę - mówi Elżbieta Pawlak, sekretarz gminy.

Ilość osób, które wyraziły chęć głosowania korespondencyjnego:
Gmina Rawicz - 95
Gmina Miejska Górka - 21
Gmina Jutrosin 17
Gmina Pakosław - 15
Gmina Bojanowo - 1

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Elwira
6 miesięcy temu 1
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : www.milepanie.pl/elwirka...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji