Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Agnieszka Duczmal wraz z orkiestrą wystąpi w Rawiczu

› Aktualności 8 miesięcy temu    21.09.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Na scenie Domu Kultury w Rawiczu zaprezentuje się najsłynniejsza i jedna z najbardziej cenionych polskich dyrygent. Agnieszka Duczmal wraz z orkiestrą kameralną swój koncert zagra 4 października.

W swojej karierze przygotowała już ponad 50 płyt. W jej dorobku znajduje się m.in. światowe nagranie Wariacji Goldbergowskich J. S. Bacha w opracowaniu J. Kofflera na orkiestrę kameralną. Współpracowała także z radiofoniami zagranicznymi, m.in: niemieckimi NDR, WDR, SFB oraz BBC w Londynie, CBC w Montrealu i radiofonią meksykańską, dla których nagrywała głównie muzykę polską.

W Rawiczu wybitna polska dyrygent pojawi się wraz z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus. Koncert odbędzie się 4 października, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu. Bilety w cenie: 25 zł do nabycia w kasie Domu Kultury w Rawiczu, Sklepie Muzycznym ORION (na deptaku), Kinie "Promień" w Rawiczu oraz na stronie www.bilety24.pl [KLIKNIJ TU]

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!