Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Akcja wsparcia dla szpitala. Przynieś rzeczy potrzebne pacjentom

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    24.11.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 18 ocen 5 / 40%
A A A

 RAWICZ  Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz szpital powiatowy zachęcają do wzięcia udziału w akcji na rzecz placówki. Organizowana jest zbiórka przedmiotów potrzebnych do pielęgnacji pacjentów z koronawirusem. Tych obecnie w placówce jest leczonych 46.

Potrzebne są żele pod prysznic, maszynki jednorazowe, żele i pianki do golenia, chusteczki nawilżające, ręczniki papierowe, szampony i rękawiczki nitrylowe.

Artykuły można przynosić do budynku C zespołu szkół w dniach 24 oraz 26 listopada, w godzinach od 9.00 do 14.00.
 

+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (18)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Z jednej strony
miesiąc temu ocena: 86%  18
Cżęść społeczeństwa patrzy na tą akcje bardzo egoistycznie , po cóż pomagać bezdomnym ,biednym , starcom , ..przecież płacę podatki , po co w ogóle komukolwiek pomagać , ale wszyscy chodzą do kościoła ....."głodnego nakarmić , spragnionego napoić" to chyba jest wam znane z ewangelii .A gdyby Rydzyk wołał o pieniądze ?? , wyciągalibyście z pod pierzyny i lecieli dać na tac !!!! Z drugiej strony rząd PISowski woli rozdawać na lewo i prawo , na TVP , na Rydzyka , respiratory Szumowskiego , , na Sasina itd ,dodam jeszcze na szpital na stadionie narodowym , który stoi pusty , a różnica między płatnością za usługi między szpitalami , które proszą o pomoc jest ogromna !!!!!!Szpitale nie proszą dla siebie , proszą dla pacjentów , bo rząd to nie interesuje , Nie życzę nikomu , żeby wywieżli go do Gorzowa WLKP a rodzina najbliższa mieszka w KOBYLINIE ........Tym egoistom ,inie tylko życzę zdrowia ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
2 miesiące temu ocena: 60%  17
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, jak nie chcesz nie wspieraj, po co to gadanie. Ja chce i wesprę, bo wiem na czym polega opieka nad chorym na covid i co to są potrzeby, szczególnie w dobie EPIDEMII. Wszystkim życze zdrowia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edwin
2 miesiące temu ocena: 67%  16
Hehe niech mi ZUS odda składki od początku tego bajzlu tak chodzimy prywatnie do lekarzy także jak oddadzą moje składki to w całości je przekażę lub zrobię za to zakupy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SETH
2 miesiące temu ocena: 78%  15
Zawsze z chęcią oddaje krew, bo wiem, że składników krwi nie da się wyprodukować. Jak tylko upłynie miesiąc po mojej izolacji związanej z COVID, to czym prędzej z własnej kieszeni wydam pieniądze, by co dwa tygodnie oddawać osocze z przeciwciałami. Ale tej akcji nie wspomogę, bo jest to szpital państwowy i powinien być odpowiednio przygotowany przez rząd z naszych podatków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xero
2 miesiące temu ocena: 82%  14
Szukają frajerów do pracy za darmo albo na zlecenie.. szpital bierze ciężkie pieniądze za pacjentów kovidowych a szuka wolontariuszy i na śmieciowej za grosze..do pracy proponuje starostę i cała resztę które za naszymi plecami przekształciła szpital..idźcie na deptak zobaczyć jak wygląda liczba nekrologów..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
2 miesiące temu ocena: 67%  13
Gdzie są rodziny. Ludzie to jest aktualnie szpital JEDNOIMIENNY rodziny są w całej Wielkopolsce. To nie jest szpital powiatowy w którym leczą się chorzy z miasta i najbliższej okolicy. Trzeba pomóc nie każdy może dojechać z za Poznania ażeby dostarczyć swojej bliskiej osobie niezbędne rzeczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kon by się usmial
2 miesiące temu ocena: 57%  12
Skoro wołają pogotowie to torba i karta informacyjna musi byc
~ Mieszkaniec
2 miesiące temu ocena: 64%  11
Oddali szpital bo im się to opłaciło. Poprostu dla swoich korzyści. Niech za te pieniądze chociaż mydło kupią. Ja się nie mam gdzie leczyć a ich stać żeby ujeżdżać po całej Polsce. Wstyd że w ogóle komuś do głowy przyszło ludzi o cokolwiek prosić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanka
2 miesiące temu ocena: 86%  10
Skoro nasze władze tak chętnie oddały szpital to niech teraz same kupują potrzebne środki i to najlepiej ze swoich prywatnych pieniędzy! Dalej Panowie pokażcie na ile was stać!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kon by się usmial
2 miesiące temu ocena: 67%  9
Nie chodzi o to czy pomogę czy nie. Gdzie są rodziny sie pytam? Mydło,krem i butelki z woda każdy ma w domu.
~ Poza polityczna
2 miesiące temu ocena: 45%  8
Nie chcesz pomóc nie pomagaj, jeśli ktoś prosi o pomoc to widocznie jej potrzebuje jest tutaj pełna dobrowolność ,ja osobiście wesprę szpital bo jak mówią karma wraca.
~ kon by się usmial
2 miesiące temu ocena: 83%  7
A ci pacjenci nie maja czasem rodzin? Przecież rodzina powinna zadbać jeżeli wołają karetkę to torba powinna być uszykowana w co wy sie tam w tym szpitalu bawicie? Jak brakuje to zadzwonić że mają dowieźć trudno to sa normalnie jaja wiecznie wspomagać ludzie tracą pracę albo żyją z dnia na dzień bo mogą ja stracić a wy ciągle daj. Niech kościół albo gmina pomoże.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Blok
2 miesiące temu ocena: 50%  6
Ci pacjenci mają rodziny a może nie. Być może są z daleka. Co oni mogą za to że zachorowali. Widocznie rodziny nie mogą przyjechać. Nieważne. Nie chciałabym się znaleźć na ich miejscu. Jeśli mogę to pomagam. A jeśli nie to nie piszę nienawistnych bzdur..
~ Kontra
2 miesiące temu ocena: 81%  5
Niech starosta z wojewodą pomogą. Ale niech kupią ze swoich a nie z publicznych. To oni wpadli na świetny pomysł, żeby przekształcić szpital i tym samym pozbawić mieszkańców powiatu dostępu do opieki medycznej. Wstyd i hipokryzja.
~ Bombi
2 miesiące temu ocena: 71%  4
Żenada. Znowu mamy pomagać chociaż nie mamy gdzie się leczyć. Spadać na drzewo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ B.
2 miesiące temu ocena: 91%  3
Można wiedzieć, dlaczego zawsze, gdy placówki zdrowia, typu szpitale lub przychodnie są niedoposażone, wszyscy mają pretensje do rządu? Większość przychodni jest prywatna i działa dla zysku, niech zarząd zadba o właściwe ich wyposażenie, natomiast ogrom szpitali, tak jak nasz prowadzone są przez powiat. Może więc niech powiat zatroszczy się o prawidłowe wyposażenie rawickiego szpitala?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ R.J.
2 miesiące temu ocena: 86%  2
Zabrali nam szpital i co pozostalo ? Zebractwo. A na narodowym jest wszystko. Przykro mi, że tyle rzeczy brakuje, ale od tego chyba jest rzad. Sa pieniadze na limuzyny, podwyżki / nawet dla katabasów/ a na głupi krem za 3 zł brakuje. Do kogo ta mowa n - chyba do głupich
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ***** ***
2 miesiące temu ocena: 89%  1
Czy to są jakieś jaja? Nasz rząd sponsoruje milionerów typu majteczki w kropeczki a w szpitalach brakuje artykułów do higieny dla pacjentów? Brawo PIS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji