Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Baseball. W Miejskiej Górce rozpoczęły się mistrzostwa Europy

› Aktualności ponad rok temu    9.07.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Weronika Skrzypczak

Na boisku baseballowym w Miejskiej Górce rozpoczęły się Mistrzostwa Europy do lat 18. W zmaganiach biorą udział zawodnicy z Węgier, Ukrainy, Rosji, Słowenii, Polski oraz Austrii.

Europejskie potyczki rozpoczęły się w poniedziałek, 8 lipca. Przez 5 dni, młodzi baseballiści będą rywalizować, aby w sobotę, 13 lipca zmierzyć się w wielkim finale, który zaplanowano na godz. 14.00.

Spotkania rozgrywane są codziennie o godz. 10.00, 13.30 oraz 17.00.

W pierwszym dniu mistrzostw swoje mecze rozegrali, m.in. Węgrzy. Ich rywalami byli zawodnicy z Ukrainy, którzy ostatecznie pokonali swoich przeciwników - 15:3.

Tuż po tym spotkaniu, na boisko wyszly ekipy Rosji i Słowenii. W nim minimalnie lepsi okazali się Słoweńcy, którzy zwyciężyli nad Rosjanami - 9:5.

Niestety, pierwszy dzień nie był szczęśliwy dla Polaków, którzy w ostatnim meczu poniedziałkowych rozgrywek musieli uznać wyższość swoich rywali. Ekipa z Polski uległa Austriakom dość boleśnie, bo aż 12:0.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rycho
  ponad rok temu 1
  Węgrowie czy Węgrzy?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji