Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku 50 lat

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    8.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Mobilna pracownika mammograficzna LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają panie z rocznika 1970.

W badaniu mogą wziąć udział kobiety w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także: nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na zainteresowane panie 27 stycznia w Rawiczu (w godzinach od 10.00 do 17.00 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Spokojna 1a)

Rejestracja pod numerem telefonu 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!