Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

"Bodo Musical" online zwieńczy Rawicki Festiwal Teatralny

› Aktualności miesiąc temu    30.11.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. https://www.facebook.com/BodoMusicalOficjalny

Na zakończenie tegorocznego Rawickiego Festiwalu Teatralnego organizatorzy przygotowali nie lada gratkę. 5 grudnia na Youtube, na kanale Domu Kultury będzie można obejrzeć "Bodo Musical" - spektakl, który powstał w Rawiczu, którego reżyserem jest Dariusz Taraszkiewicz, dyrektor miejscowej placówki kulturalnej.

"Bodo Musical" od rawickiej premiery został już ponad stukrotnie zagrany na deskach teatralnych nie tylko w Polsce. 5 września będzie przez 24 godziny dostępny bezpłatnie na kanale Domu Kultury w Rawiczu.

Spektakl jest utrzymamy w konwencji musicalowej; jego najważniejszym i najmocniejszym aspektem są niezapomniane przeboje Eugeniusza Bodo, takie jak: "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Całuję twoją dłoń, madame" czy "Już taki jestem zimny drań".

Nagrania do wersji internetowej zostały zrealizowane na scenie rawickiego Domu Kultury. Byliśmy tam w czasie sesji nagraniowej. ZOBACZ FILM.
Główną rolę zagrał oczywiście Dariusz Kordek. Premiera na Youtube w sobotę, 5 grudnia o godz. 19.oo.


 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mmmmm
miesiąc temu ocena: 100%  1
Kultura w rawiczu w końcu żyje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji