Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bojanowo. 150 tysięcy dla siedmiu klubów

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    28.03.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Gmina Bojanowo kilka tygodni temu rozstrzygnęła konkurs grantowy na realizację przedsięwzięć sportowych. Pulę 150 tys. zł podzielono między siedem klubów. Najwięcej dostał MUKS "Szok".

Blisko 60 tys. zł, otrzymał największy klub - istniejący od ponad 18 lat Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „SZOK”, zrzeszający przede wszystkim dzieci i młodzież. Sporo, po 36 tys. zł, przyznano też piłkarskiemu Ruchowi, który w tym roku obchodzi 100-lecie. Najmniejsza kwota - 7 tys. zł - została przydzielona LZS „Golinka”.

ILE, KOMU, NA CO?

Towarzystwo Sportowe "RUCH„ - 36 tys. zł (na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży i dorosłych, organizację turniejów piłki nożnej oraz imprez sportowych)

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SZOK" - 56 tys. 60 zł (na szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkoatletyki, koszykówki, piłki nożnej. organizację mitingów, zawodów, turniejów sportowych, obozów letnich i zimowych oraz udział w imprezach biegowych i rowerowych)

Bojanowski Klub Karate „KAMAE" - 12 tys. zł na (organizację i przeprowadzanie treningów, udział w turniejach i zawodach karate, udział w obozach sportowych, zakup sprzętu, reprezentowanie gminy na arenach sportowych)

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej - 20 tys. 440 zł (na wspieranie szkolenia sportowego dzieci, młodzieży i osób dorosłych w dyscyplinach: piłka nożna, tenis stołowy, karate, kolarstwo, prowadzenie treningów sportowych, organizację imprez, udział w zawodach, turniejach i rozgrywkach na różnych szczeblach, zakup niezbędnego sprzętu)

Klub Sportowy „SZTANGA" - 9 tys. 500 zł (na popularyzację sportów siłowych: podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, kulturystyka)

Stowarzyszenie "EXTREMALNE BOJANOWO" - 9 tys. zł (na zakup sprzętu do przygotowywania i utrzymania nawierzchni toru w należytym stanie)

LZS "SALUS" Golinka - 7 tys. zł (na m.in. organizację meczów, udział w rozgrywkach ligowych)

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rawiczanka
2 miesiące temu ocena: 100%  2
zostańcie w domach dla własnego dobra i waszych pokoleń
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaa
2 miesiące temu ocena: 50%  1
skandal, caly swiat walczy z pandemia, brakuje sprzetow w szpitalach a bojanowo rozdaje pieniadze na sport gdzie sezonu nie ma , tak jak straz jezdzi samochodem i informuje ludzi zeby z domu nie wychodzili, traca bez sensu paliwo i jeszcze strazakom trzeba zaplacic, ludzie slysza z mediow ze nie wychodzic ale czytali pewnie ze gora tak zrobila to tez musza sie wykazac, jezdza busikiem gadaja niewiadomo co bo nic nie slychac, jeszcze smieszne to jest bo kto ma to sluchac jak ludzie siedza w domach, wstyd nic wiecej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji