Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Bojanowo. O podróży... jachtostopem

› Aktualności ponad rok temu    25.04.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. materiały organizatora

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie zaprasza na kolejne spotkanie z podróżnikiem. Tym razem będzie o morskiej wyprawie... jachtostopem.

Gościem GCKSTiR oraz Stowarzyszenia "Twórcze Horyzonty" będzie Marek Kramarczyk, podróżnik i żeglarz. Nie lubi zimy i gdy tylko może, spędza ją w tropikach. Jego jachtostopowa przygoda nieoczekiwanie zmieniła się w 3-letnią włóczęgę po morzach i oceanach.

"Gdy w mojej głowie zrodził się nieco szalony pomysł wyprawy jachtostopem na Karaiby, nie miałem pojęcia, że spędzę na morzu tak dużo czasu. Zachwycony przygodami w tropikach postanowiłem nie wracać do normalnego życia i znaleźć pracę na jachcie. Udało się, a moja podróż trwała dalej. Jej wielkim finałem był rejs na Pacyfik, który odbyłem jako członek załogi polskiego jachtu Ocean View" - czytamy w zaproszeniu na spotkanie. Kramarczyk opowie o żeglowaniu, pracy na jachcie i nurkowaniu z setką polujących rekinów, o tym, dlaczego niemal cała populacja Żółwi z Galapagos została… zjedzona przez odwiedzających archipelag żeglarzy. Pokaże  wyspy, gdzie ludzie wyglądają jak z bajki „Moana”.

JACHTOSTOPEM NA KARAIBY I DALEJ, PRZEZ PACYFIK

Marek Kramarczyk 26 kwietnia, godz. 18:00, sala widowiskowo-kinowa GCKSTiR, wstęp wolny

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!