Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bojanowo. Straż prowadzi akcję informacyjną

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    28.03.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gmina Bojanowo

Począwszy od 27 marca na terenie gminy Bojanowo, w ramach zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa, przy użyciu pojazdów Ochotniczych Straży Pożarnych, przeprowadzona jest akcja informacyjna (komunikaty głosowe) o sposobie zachowania się w czasie obowiązywania stanu epidemii.

- Prosimy o przestrzeganie procedur dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa, w szczególności ograniczenia przebywania w miejscach publicznych - podkreśla burmistrz Maciej Dubiel. - Dodatkowo proszę stosować się do wszystkich zaleceń wydawanych przez służby w ramach zapewnienia nam odpowiedniego bezpieczeństwa. Zostańmy w domach!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mieszkanka Bojanowa
2 miesiące temu ocena: 100%  3
Super sprawa tylko, że nic nie można zrozumieć. Jeden wielki bełkot.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Wczoraj jechali to nic nie było słychać to strata czasu i pieniędzy lepiej niech się wezmą za markety w kolejkach średnia wieku 65+
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ertghj33
2 miesiące temu ocena: 100%  1
To nie powołujcie ludzi do komisji wyborczych bo ci , którzy będą w nich uczestniczyć rozniosą zarazę po całym mieście. Więc mamy siedzieć w domu czy nie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji