Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Brakowało cierpliwości [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności miesiąc temu    19.06.2020
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Stanisław Kołeczko otworzył wynik towarzyskiego starcia Rawii Rawag z Koroną Wilkowice. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali.

W pierwszej połowie brakowało nam cierpliwości - przyznał po spotkaniu trener gospodarzy Kamil Pilarski. Rawiczanie długo utrzymywali się przy piłce. Prowadzili akcje głównie środkiem, gdzie natrafiali na skomasowaną obronę rywali, a gdy dochodzili do sytuacji strzeleckich, szwankowała skuteczność. Piłka najczęściej mijała bramkę gości. 

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Tempo narzucili gospodarze, a przyjezdni ograniczali się do sporadycznych kontrataków. Więcej bramek jednak nie padło. - Teraz mamy tydzień przerwy i w najbliższy czwartek rozpoczynamy przygotowania do ligi - dodał po wczorajszym spotkaniu Kamil Pilarski. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Czytaj także o komputerach dla jutrosińskich uczniów - TUTAJ
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ olo
  miesiąc temu ocena: 0%  3
  wstyd cienka ta rawiai
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Edwardo
  miesiąc temu ocena: 0%  2
  Trochę śmieszne że w takim mieście drużyna piłkarska dostaje bencki lub remisuje z jakimiś bolkami smutne a z żużla się wszyscy śmiali ze dostają baty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ JOJKO
  miesiąc temu ocena: 0%  1
  Szczerze to po zdjęciach widać gołym okiem że zawodnicy Rawii mają brzuszki ciążowe znaczna nadwagą przydał by się im jakiś porządny trening biegowy to niedopuszczalne by piłkarz miał taką sylwetkę widać tu spore zaniedbania
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji