Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Budują scenę na Jarocin Festiwal

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    29.06.2016
Redakcja
komentarzy 19 ocen 11 / 45%
A A A
 fot. Przemysław Szeszuła

Za nieco ponad tydzień rozpocznie się Jarocin Festiwal. Od wczoraj trwa montowanie imponującej sceny, na której zagrają gwiazdy, jakich tu jeszcze nigdy nie było: Slayer, The Prodigy i Five Finger Death Punch.

W ubiegłym roku sporo kontrowersji wzbudziło usytuowanie sceny, która stanęła „tyłem” do ul. Maratońskiej. - Festiwal odwraca się od ludzi - komentowano.

Jak wynika z mapki terenu festiwalowego w tym roku scena będzie się znajdowała w tym samym miejscu.

Do 30 czerwca można jeszcze kupować wejściówki na festiwal w niższych cenach. Karnety kosztują 270 zł, a bilety jednodniowe 179 zł. Po 1 lipca ceny wzrosną.

Bilety można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Na stronie prestigemjm.com można także nabywać bilety na oficjalne pole namiotowe festiwalu.

Zobacz kto i kiedy zagra na Jarocin Festiwal 2016.

R E K L A M ABolsius
+ 5 głosów: 11 (45%) 6 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (19)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ max
  ponad rok temu ocena: 81%  19
  A prezesi spolek , radni bezradni , i tzw Vipy od Pawlickiego karnety gratis i popijawa w Jarocie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ co za świnie panie
  ponad rok temu ocena: 60%  18
  A ludzie mówią o zarzyganych pokojach w hotelu
  ~ Fan Rocka
  ponad rok temu ocena: 81%  17
  Ten festiwal to będzie porażka...na koncertach 90% publicznośći to Sami Swoi czyli mieszkańcy Jarocina i okolicznych wiosek którzy kupili karnety za 70 zł zimą tego roku.....270 zł za trzy dni z jedną lepszą i drugą przebrzmiałą oraz trzecią wschodzącą gwiazdą to jakieś nieporozumienie....dla porównania festiwal opener w Gdyni który już trwa za cztery dni koncertów z gwiazdami w ilości i jakości nieporównywalnej z festiwal Jarocin z polem namiotowym i z mega imprezami towarzyszącymi cena 270 zł...pozdrawiam Jarocin z Openera!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fan rocka
  ponad rok temu ocena: 60%  16
  Do tomek...domyślam się że to ty jesteś fanem disco olo polo bolo...a Opener to jeden z najlepszych rockowych festiwali w Europie..Pozdrawiam z nieco deszczowego drugiego dnia tego Festiwalu!!!
  ~ Fan rocka
  ponad rok temu ocena: 75%  15
  Do tomek...domyślam się że to ty jesteś fanem disco olo polo bolo...a Opener to jeden z najlepszych rockowych festiwali w Europie..Pozdrawiam z nieco deszczowego drugiego dnia tego Festiwalu!!!
  ~ tomek
  ponad rok temu ocena: 33%  14
  @Fan Rocka: haha dawno się tak nie uśmiałem. Opisujesz się fanem rocka a piszesz że jesteś na festiwalu disco polo z przebrzmiałym RHCP, Wiliamsem itp. Daj spokój.
  ~ Fan Rocka
  ponad rok temu ocena: 75%  13
  Karnety na całego Openera 2016 kupione w promocji w grudniu 2015 r za kwotę 270 zł razem z polem namiotowym i można było brać prawie w ciemno przy ogłoszeniu na dzień promocji karnetów tylko trzech gwiazd ale za to jakich!!!...promocja trwała od 01.12.2015 do 20.12.2015.. Więc na chwilę przed sprzedażą karnetów dla Swoich na Jarocin festiwal 2016....i co tu porównywać...pozdrawiam z koncertu PJ HARVEY na Opener 2016 który niedawno się skończył!!!
  ~ opener
  ponad rok temu ocena: 58%  12
  Opener tanszy? karnet 4-dniowy – 589 PLN karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 659 PLN > WYPRZEDANE karnet weekendowy – 399 PLN karnet weekendowy + pole namiotowe – 459 PLN > WYPRZEDANE bilety jednodniowe – 239 PLN
  ~ Fan Rocka
  ponad rok temu ocena: 82%  11
  Do mieszkaniec...z całym szacunkiem a jeśli uważasz że idea festiwalu ma polegać na przyjemnym spędzeniu czasu dla swoich...to wybacz za rok ten festiwal zniknie z przestrzeni publicznej i listy imprez muzycznych miasta Jarocin.Pozdrawiam!!!
  ~ mieszkaniec
  ponad rok temu ocena: 59%  10
  A czy to jakiś problem, że będzie dużo Jarociniaków? Tańsze bilety to fajny pomysł, promuje lokalną kulturę i zachęca mieszkańców do przyjemnego spędzenia czasu, nie widzę tu przesadnej 'dyskryminacji' ludzi meszkających poza powiatem
  ~ lopo
  ponad rok temu ocena: 61%  9
  A jak scena była w poprzednim miejscu to ludzie narzekali, ze jest hałas... m.in. szanowna Pani radna Włodarczyk. Wezcie nie przesadzajcie, mieliście karnety za grosze w tym roku, wiec trzeba bylo sobie kupic. Zawsze ktoś będzie marudzil.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Julia
  ponad rok temu ocena: 79%  8
  Na znak protestu przeciwko likwidacji malej sceny bojkotuje wszystko co ma związek z Jarocinem i piszę to z przykoscią bo w Jarocinie urodzilam siè i choc od wielu lat mieszkam na Pomorzu to co roku przyjezdzalismy z męzem na festiwal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ REAKTYWACJA FESTIWALU
  ponad rok temu ocena: 10%  7
  Gdyby nie Pawlicki, nie byłoby reaktywacji festiwalu. Słaba pamięć, czyż nie?
  ~ miasto prywatne
  ponad rok temu ocena: 76%  6
  Dobrze robisz, w Jarocinie wszystko się likwiduje, oprócz kont bankowych Pawlickiego i świty, odradzaj każdemu przyjazd do miasta w którym niszczy się symbole festiwalu, z dawnego Jarocin Festiwal został tylko Jarocin zawłaszczony przez ekipę byłego skazanego.
  ~ tajemnicza gj
  ponad rok temu ocena: 76%  5
  Ile sprzedano biletów i karnetów do tej pory? Dlaczego nie podaje się tej informacji tak jak w latach ubiegłych?!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fan Rocka
  ponad rok temu ocena: 86%  4
  Sprzedano bardzo dużo po 70 zł sztuka dla Swoich....po za tym może z 500 sztuk nie więcej!!!
  ~ Fan Rocka
  ponad rok temu ocena: 89%  3
  Sprzedano bardzo dużo po 70 zł sztuka dla Swoich....po za tym może z 500 sztuk nie więcej!!!
  ~ dydol
  ponad rok temu ocena: 40%  2
  Ile by nie sprzedano co by się nie wydarzyło i tak będzie to sukces (propagandowy)
  ~ link
  ponad rok temu ocena: 39%  1
  W którym roku podawano? Podeślij link.