Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Celne oko komendanta

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    20.09.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. K. Skrzypczak (KP PSP Rawicz)

Powiat. Strażacki sukces na niwie sportowej. I to samego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej. St. kpt. Marcin Wysokiński ma pewną rękę i celne oko.

Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków PSP w Strzelectwie Sportowym już po raz czwarty odbyły się na terenie Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu ,,Wigwam” w Zdroju w powiecie grodziskim. - Przeprowadzone zostały w dwóch konkurencjach: „karabinek sportowy” i  „pistolet”, a klasyfikację drużynową stanowił łączny wynik uzyskany przez zespół w obydwu konkurencjach - relacjonuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy KP PSP w Rawiczu. Dodaje, że rawicką komendę reprezentowało trzech strażaków: st. kpt. Marcin Wysokiński, asp. sztab. Artur Pieprzyk i asp. Paweł Wolny.

Bezkonkurencyjnym okazał się rawicki komendant. Dzięki zwycięstwu, st. kpt. Marcin Wysokiński obronił puchar przechodni „Mistrza Wielkopolski Strażaków w Strzelectwie Sportowym”, ufundowany w roku 2016 przez mł. bryg. Adama Krzyżaniaka.

Fot. mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rawiczu

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!