Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Chcą drukować przyłbice dla medyków

› Aktualności› Wydarzenia 10 dni temu    22.11.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
Pierwsze przyłbice stowarzyszenie przekazało dla szpitala w kwietniuPierwsze przyłbice stowarzyszenie przekazało dla szpitala w kwietniu fot. archiwum

1.444 przyłbice i ponad 4.000 maseczek przygotowało podczas pierwszej fali epidemii stowarzyszenie zGRAni z Bojanowa przy współpracy z Inżynierią Użytkową i TouchPrint. Trafiły one do wielu miejsc w powiecie. Tym razem bojanowianie chcą pomóc medykom.

- Ponownie drukujemy przyłbice, bo czujemy się zobowiązani do wspierania tych najbardziej potrzebujących. Medycy, bo głównie o nich tutaj mowa, cały czas potrzebują ochrony – zaznacza Marcin Triebs, przewodniczący stowarzyszenia. - Niestety, nasze zapasy materiałów powoli się kończą, a nie chcemy dopuścić do przerwy w dostawach. Dlatego ponownie prosimy o wsparcie naszej inicjatywy.

By bojanowianie mogli drukować sprzęt ochronny potrzebny jest filament do drukarek 3D PLA/PETG 1,75mm, gumki 15mm, czy też folia PET. Pomóc można dostarczając materiały, skazując miejsca, gdzie można je nabyć lub przekazując darowiznę na konto stowarzyszenia.

Chcesz wpłacić pieniądze na produkcję materiałów ochronnych?

Stowarzyszenie zGRAni ul. Rynek 10 63-940 Bojanowo 74 8682 0004 0053 0536 2000 0010 w tytule prosimy wpisać "Darowizna"

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwator
9 dni temu ocena: 50%  2
Ciekawe. Piękna inicjatywa i żadnych komentarzy. Całe szczęście nie ma też malkontentów. Super i gratulacje za inicjatywę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 45trghnb
9 dni temu ocena: 75%  1
Jest pierwszy malkontent. Przyłbice niewiele dają, może lepszy byłby zakup maseczek z filtrem?