Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Ciemności na osiedlu. Część lamp nie świeci

› Aktualności 6 dni temu    15.09.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 20 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. adobe stock

Do naszej redakcji zwrócił się jeden z czytelników z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego nie świeci część lamp na ulicach Westerplatte i Rolniczej w Rawiczu.

- Od ponad tygodnia na tych ulicach panują egipskie ciemności. Nie znalazłem informacji o przyczynie tego stanu oraz o planowanym terminie naprawy. Może rozświetlicie ten temat? - pisze czytelnik.

Rozświetlamy więc: Centrum Informacyjne Burmistrza w odpowiedzi na nasze pytania informuje, że część lamp w obrębie osiedla Westerplatte zgasła w wyniku awarii. Jednocześnie zapewnia, że właśnie na dziś zaplanowano naprawę oświetlenia i wieczorem lampy znów zaczną działać.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (20)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ TAK DZIAŁA PiS
6 dni temu ocena: 67%  20
* Opodatkowanie pracujących za granicą. * Podatek od deszczu. * Akcyza na używane auta. * Podatek cukrowy. * Podatek od "małpek". * Ozusowanie umów zleceń w całości. * Bezkarność Plus. * Piątka dla lewaków. To oczywiście tylko z ostatniego czasu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
6 dni temu 19
Polacy lubią niskie podatki więc jest wprowadzane dużo niskich podatków
~ Rawiczanka
6 dni temu ocena: 100%  18
Zgadzam się z komentarzem o ul Mlynska naprawdę zabraklo pieniedzy aby kostke wyłożyć do zejscia do pieprzyka ? Samochody tak tam jeżdżą pelno kolein i piachu strach tam chodzić a setki mieszkańców tędy chodzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
6 dni temu ocena: 100%  17
ślepa uliczka - ani rowerem, ani samochodem nie przejedziesz bo zakaz. Wózkiem z dzieckiem z resztą też ciężko bo w połowie drogi gdzie kończy się kostka jest zrobiony wysoki krawężnik. Ja to osobiście nazywam ``krawężnikiem po rawicku``. Nie mogę zrozumieć co miał na myśli autor rozwiązania, aby zrobić tam ślepą uliczkę. Jak dla mnie to jest sprzeczne z zasadą ułatwiania poruszania się. Ale to moja ocena może idea była inna tylko ja tego nie mogę pojąć, jestem za głupi.... Może by wypowiedziała się utworzona już chyba z 2 lata temu komisja ds.barier architektonicznych bo coś cisza....
~ Jola
6 dni temu ocena: 64%  16
Dobre jak czytelnik napisał to zaraz naprawiają s 5 dni było ciemno jak w d.. . Robi się w Rawiczu druga Warszawa same niedociągnięcia awarie i nieudolna władza miasta łącznie z radnymi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jsd
6 dni temu ocena: 86%  15
co z Rolniczą? Od wielu dni nic się nie dzieje!!!! Asfalt wylany, chodniki gotowe, ale mieszkańcy nie mogą korzystać. Burmistrz obiecał 15.09 otwarcie a tu nadal nic!!!!!!! Buta i lekceważenie mieszkańców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
6 dni temu ocena: 20%  14
Warstwa bitumiczna musi odczekać najmniej 2 tygodnie, zanim będzie możliwe jej użytkowanie...
~ ....
6 dni temu ocena: 90%  13
Nie rozumiem tego co się dzieje w Rawiczu jeśli chodzi o kwestie rzekomego ułatwienia poruszania się. Ulice Grunwaldzka, I.Buszy, Szarych Szeregów są jednokierunkowe w tym SAMYM kierunku, co powoduje, że ktoś kto mieszka np.w okolicy szkoły nr 1 i jedzie od strony Sienkiewicza musi nadrabiać ponad kilometr jadąc wertepami koło DK albo przez rondo koło Żołnierza. Wystarczyłoby zrobić ul.I.Buszy albo Grunwaldzką dwukierunkową do skrzyżowania z Marcinkowskiego i już szereg problemów by się rozwiązał. Druga sprawa – robiono w kostce część ulicy Młyńskiej gdzie budowano boisko przy szkole zawodowej – okazuje się teraz , że zrobiono Młyńską jako ślepą i legalnie nawet rowerem nie można tam jechać – aby dodatkowo utrudnić zamontowano tam krawężnik więc rodzice z wózkami – jak zwykle są traktowani po …rawicku. Nie rozumiem tego rawickiego podejścia- niby ronda, niby usprawnienia w komunikacji a tutaj takie coś….Co autor tych rozwiązań miał na myśli ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ddd
6 dni temu ocena: 100%  12
naprzeciwko urzędu miasta od strony mikołajewicza przy wjeździe do garaży (obok stacji rowerowej) nie świeci lampa od kilku miesięcy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jola
6 dni temu ocena: 100%  11
Nikogo to nie interesuje radę miasta też nie bo mają od urzędu miasta za Dalego;)
~ Mela
6 dni temu ocena: 17%  10
Czy wszystkie muszą świecić? W domu w każdym pokoju się świeci?
~ on
6 dni temu ocena: 100%  9
kiedy w końcu otworzą ulicę Rolniczą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 80km/h w zabudowanym
6 dni temu ocena: 100%  8
JAK przejadą jakieś dziecko idące ze szkoły w tym ścisku
~ elektryk
6 dni temu ocena: 100%  7
W tydzień z głupimi lampami burmistrz sobie nie radzi. Co będzie z większymi awariami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jestem bogaczem z Góry.
6 dni temu ocena: 86%  6
Prosimy o wystawienie rowerów przed blok. Nie będziemy robić nie potrzebnego hałasu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WYSOKIE PODATKI OD PSÓW
6 dni temu ocena: 90%  5
PROSZĘ SOBIE PODJECHAĆ NA TĄ ULICE I ZOBACZYĆ CO W CZASIE CIEMNOŚCI ZROBIL WŁAŚCICIELE PSÓW Z CHODNIKIEM. CALY UMAZANY W OGROMNYCH ILOŚCIACH PSICH ODCHODÓW !!! POD OSŁONĄ CIEMOŚCI WYPROWADZALI PSY BY ZROBIŁY KUPY NA SRODKU CHODNIKA.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MOSTKI
6 dni temu ocena: 50%  4
Obywatelu to może ty się wyprowadź. Ja mam uciekać przed psimi terrorystami ?
~ Obywatelu
6 dni temu 3
Wyprowadź się ze wsi do miasta tzn ze wsi czyli z zadupia zwanego Rawicz do jakiegoś solidnego miasta. Tam jest straż miejska i dają mandaty zasranym właścicielom kundli. 5 tysięcy PLN mandatu za brak kagańca,5 tysięcy PLN mandatu za brak smyczy ,i 3500PLN mandatu za brak woreczka na psie odchody.
~ Ola
6 dni temu ocena: 20%  2
Lubię kupy na chodniku to takie nowoczesne;)
~ ja
6 dni temu ocena: 40%  1
idiota