Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Co z Rawickim Festiwakem Teatralnym? [FILM]

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    23.10.2020
Jakub Sławiński
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A

 RAWICZ  Dom Kultury w Rawiczu przygotowuje się do 6. edycji Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz - w tym roku w reżimie sanitarnym. Jakie spektakle czekają na rawiczan?

R E K L A M ABolsius Podstrona

Mało kto może sobie wyobrazić jesień w naszym mieście bez wkeekendowych spektakli w ramach Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz. Mimo szalejącej na świecie i w kraju pandemii, Dom Kultury w Rawiczu, z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych, kończy przygotowania do 6. edycji festiwalu. 

W ramach tegorocznej edycji publiczność będzie miała okazję zobaczyć kilka premier spektakli produkowanych przez Dom Kultury - są to m.in: " Najsłodszy Owoc", czy "Damy i Huzary". Co jeszcze czeka nas w nadchodzącej edycji festiwalu? Odpowiedź na to i inne pytania w materiale filmowym: 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ atom
miesiąc temu ocena: 0%  1
Po co ten cały cyrk ? Gdzie ta epidemia skoro w tym roku umiera mniej ludzi niż w poprzednim.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji