Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dariusz Skrzypczak trenerem Stali Mielec

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 14 dni temu    1.08.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 9 / 100%
A A A
 fot. Stal Mielec

W sezonie 2019/2020 Dariusz Skrzypczak pełnił funkcję asystenta trenera Lecha Poznań, Dariusza Żurawia. Jak poinformował klub ze stolicy Wielkopolski, zdecydowano, że współpraca nie będzie dalej kontynuowana.

Wczoraj Stal Mielec poinformowała o zatrudnieniu nowego szkoleniowca. Pierwszym trenerem beniaminka PKO Ekstraklasy został - pochodzący z Rawicza - Dariusz Skrzypczak. 

Jak przypomina Stal Mielec, wychowanek Rawii pracował wiele lat w Szwajcarii, gdzie prowadził drużyny młodzieżowe, jak i seniorskie. Razem z Ryszardem Komornickim był zatrudniony jako trener pierwszoligowego FC Solothurn.

Przeczytaj także ubiegłoroczny wywiad z trenerem Dariuszem Skrzypczakiem (TUTAJ), w którym opowiada o swojej grze w Rawii, Lechu, jak i pracy w Szwajcarii.


Grafika: Stal Mielec

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!