Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Demony na fali. Kolejne dwa zwycięstwa ekipy z Miejskiej Górki [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 dni temu    15.09.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Baseball. Demony Miejska Górka nie zwalniają tempa. W minioną sobotę ekipa z miasta nad Balatonem podejmowała drużynę Vikings Bielawa w ramach Baseballowej Ligi Bałtyckiej. Dominacja gospodarzy w obu spotkaniach nie podlegała dyskusji.

Ekipa z Demonowych Pól wygrała 18:0 i 28:2. - Zrobiliśmy to, co chcieliśmy - przyznał po zakończeniu drugiego spotkania Krzysztof Kusztelak, trenerów Demonów. - Byliśmy nastawieni na atak. Widać po wyniku, że dominowaliśmy, Zanotowaliśmy wiele ciekawych odbić. W składzie Demonów grali zawodnicy, którzy wrócili do gry po dłuższej przerwie. Mając jednak wieloletnie doświadzenie, pokazali klasę, jak zawsze - cieszył się Krzysztof Kusztelak. 

Szkoleniowiec chwalił też postawę rywali. - Mimo naszej wyraźnej przewagi, Wikingowie bardzo poważnie podeszli do tematu. Pokazali wielkie serce - podkreślił trener Demonów.. 

Z kompletem punktów Demony prowadzą w grupie zachodniej Baseballowej Ligi Bałtyckiej. Runda rewanżowa jest zaplanowana na kwiecień przyszłego roku. W kuluarach toczą się jednak rozmowy, by ekipa znad Balatonu rozegrała jeszcze spotkania, jeśli nie oficjalne, to choćby towarzyskie. Wszystko zależy jednak od pogody.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!