Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dobry pomysł! Dyrektor szkoły wypożyczy uczniom tablety

› Aktualności 4 miesiące temu    25.03.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 8 ocen 11 / 91%
A A A
 fot. adobestock

O swoich uczniach, którzy mogą mieć problem ze zdalną nauką pomyślała Anna Kaczmarek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dubinie.

- Jeśli nasi uczniowie nie posiadają w domu wystarczającej ilości urządzeń, z których mogliby korzystać podczas zdalnego nauczania, nasza placówka dysponuje 40 tabletami - proponuje dyrektor.

Po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia, wraz z dokumentem tożsamości jednego z rodziców, można będzie wypożyczyć takie urządzenie w szkole. Wcześniej trzeba zgłosić taką potrzebę telefonicznie w sekretariacie szkoły w celu umówienia się na odbiór urządzenia.

+ 10 głosów: 11 (91%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Limak
4 miesiące temu 9
Z całym szacunkiem ale propozycja Pani Dyrektor był uważam super . Mając wiecej niż jedno dziecko przy jednym komputerze takie rozwiazanie jest świetne! Sytuacja jest trudna dla wszystkich : dla dzieci , rodziców, nauczycieli ale i dyrektora (on też wykonuje swoje obowiązki i zadania zlecone przez organ który jest nad nim. Wszyscy już jestesmy zmeczeni tą kwarantanną i w zlosci sie atakujemy nawzajem ale ludzie... W obecnej sytuacji módlmy sie zeby wszystko dobrze sie skonczyło i szybko wróciło do normy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nico
4 miesiące temu 8
dlaczego nauczyciele wczesniej nie urzywali internetu odpowiedz macie teraz Dzieci szybko to opanuja ale pozostali raczej nie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antek
4 miesiące temu 7
Używali*
~ Rabi
4 miesiące temu ocena: 50%  6
Już nie przesadzajmy, że nie wszyscy mają internet i komputer w domu?A co robicie z tym 500+ wszystko przepuszczone i wydane?To chyba miało być przeznaczone na potrzeby dzieci. Tylko widać, jak całe rodzinki się za te darowane pieniądze dobrze się bawią i nie myśląc o przyszłości wydają na bieżąco. JAK NIC NIE MIELI TAK I NIC NIE MAJĄ. ZOBACZYMY W DOBIE KRYZYSU JAK DŁUGO STARCZY NA TO ROZDAWNICTWO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 22
4 miesiące temu ocena: 75%  5
A co da tablet? jak nie ma internetu w domu . Niestety nie wszyscy maja internet.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ listonosz
4 miesiące temu ocena: 75%  4
Taaaa i przesyłają komentarze na R24 zwykła pocztą ;-)
~ Michal
4 miesiące temu ocena: 55%  3
Tragedia każdy z nauczycieli loguje dzieci do innego platformy 6 haseł 6 loginów my rodzice walczymy aby przeżyć alby nie stracić pracy albo żeby nasze firmy przetrwały a nie żeby siedziec 3h po pracy próbować zalogować się do platform które nie działają ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaa
4 miesiące temu ocena: 100%  2
szkoły w ogóle nie sa przygotowane do pracy zdalnej a dzienniki padają jak muchy, nie ma narzędzi
~ Wina dyrektora
4 miesiące temu ocena: 80%  1
To nie jest wina nauczycieli tylko dyrektora. Nauczyciel wykonuje polecenia dyrektora.