Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dwaj kierowcy pożegnali się z prawem jazdy. Jeden przekroczył prędkość, drugi był nietrzeźwy

› Aktualności› Na sygnale wczoraj 17:00    14.01.2021
Dawid Bela
komentarzy 7 ocen 1 / 100%
A A A
Zdjęcie poglądowe. Nie ma związku ze sprawąZdjęcie poglądowe. Nie ma związku ze sprawą fot. archiwum

110 km/h w Słupi Kapitulnej jechał 24-letni mieszkaniec gminy Miejska Górka. W poniedziałek, około godz. 17.30, zatrzymali go policjanci.

Mężczyzna przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym, jadąc bmw. Prawo jazdy kierowcy zostało zatrzymane na trzy miesiące. Musi także zapłacić 400 zł mandatu, a na jego konto powędrowały również punkty karne.


We wtorek, około godz. 13.30, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 54-latek jechał ulicą Władysława Broniewskiego w Rawiczu volkswagenem passatem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu.

Jak informuje policja, zatrzymano prawo jazdy 54-latka z gminy Rawicz, a samochód trafił na parking strzeżony. Mieszkaniec gminy Rawicz będzie odpowiadał przed sądem

Za jazdę pod wpływem alkoholu (powyżej 0,5 promila) grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, sąd orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów albo pojazdów określonego rodzaju na okres nie krótszy niż 3 lata oraz orzeka świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tys. złotych - maksymalnie do 60 tys. złotych.

Czytaj także: Zaginął 11 lat temu. Matka ciągle czeka na informacje o jego losie

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ NIe sądzę
dzisiaj 13:37 9
BMW i Volkswagen Passat. PRZYPADEK ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123
dzisiaj 11:11 ocena: 100%  8
Ciekawe skąd Pan Bela ma tak konkretne wiadomości?(kwoty, miesiące) od Pani funkcjonariusz Bela?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WTF?
dzisiaj 10:46 ocena: 100%  7
W Słupii 110? Droga tak zmasakrowana że jadę 40 bo szkoda mi zawieszenia, ale 110? To musiał być MISZCZ a nie mistrz :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robin Hood
dzisiaj 02:14 ocena: 0%  6
Kiedy myślimy o wampirach, zazwyczaj przychodzą nam na myśl krwiopijcy z bajek bądź filmów, ale ten rodzaj wampirów, o którym mowa, jest związany z energią i wszystko to dzieje się wokół nas. Wampiry te są energetycznym wysysaczem, który żywi się naszą energią i wyczuwa naszą siłę życiową. Kiedy to następuje, masz do czynienia z czymś, co nazywa się atakiem psychicznym, który może zakończyć się nieszczęściem na wiele sposobów. Istnieją dwa główne rodzaje “wampirów energetycznych”: fizyczne i niefizyczne. Wampiry wykorzystujące energię fizyczną Niektórzy ludzie nie są w stanie utrzymać się w tym życiu bez czerpania energii z otoczenia, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie. Często mają problemy emocjonalne lub psychiczne, które je drenują, powodując, że żywią się energią innych. Energetyczna część wewnątrz tej osoby przyczepia się do ciebie i tworzy całość. Może to być każda postać w twoim życiu, współpracownik, przyjaciel, członek rodziny, etc. Wampiry wykorzystujące energię niefizyczną Tego typu wampiry często pozostają niezauważone i z łatwością przenikają do naszego życia. Są oportunistami, którzy przyłączają się do energetycznego akumulatora, jakiego używa inny człowiek. Najsilniej atakują, gdy mamy do czynienia z czymś w rodzaju urazu, kontuzji, uzależnienia, a nawet skrajnego strachu. Jeśli uważasz, że możesz być ofiarą jakiegoś wampira energetycznego, musisz zatrzymać ich działanie. Dopuszczając wampiry do energetycznego akumulatora przyzwalamy na wchłonięcie całej naszej energii i zostajemy prawie z niczym, będziemy na wyczerpaniu oraz wyniszczeni. 7 sposobów na ochronę przed wampirami energetycznymi 1. Przestań próbować się wpasowywać Kiedy człowiek psychicznie dostosowuje się do grupy, to pozwala sobie na swobodne wejście do wnętrza. Nigdy nie musisz być kimś innym niż tym, kim naprawdę jesteś, aby zostać zaakceptowanym. 2. Przestań rozmawiać z ludźmi, którzy źle na ciebie oddziałują Ludzie, którzy pozostawili cię z uczuciem wyczerpania po rozmowach telefonicznych lub osobistych wizytach, nie powinni być w twoim życiu. 3. Przestań pozwalać ludziom na poczucie winy za to, że nie spełniasz ich oczekiwań PO PROSTU BĄDŹ SOBĄ, TO CI WYSTARCZY! 4. Przestań umożliwiać innym ludziom chodzić po tobie Robienie tego, czego inni ludzie chcą, nawet jeśli ty tego nie chcesz, nie jest właściwe. Nigdy nie powinieneś pozwalać ludziom manipulować tobą w robieniu rzeczy ze złych powodów. 5. Przestań uprawiać bezmyślny stosunek płciowy Powinieneś sypiać z kimś, kto cię kocha, tak samo jak ty to czynisz, a nie z kimś, kto cię wykorzystuje. 6. Przestań przebywać w toksycznych związkach, ponieważ są one tobie znajome 7. Nie przebywaj w niewłaściwych miejscach Pamiętaj, że w tym wszystkim możesz również kraść czyjąś energię, aby walczyć z utratą swojej własnej. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie kradniesz energii innych, zachowaj dobre poczucie własnej miłości i nie pozwól, żeby twoja wewnętrzna siła umarła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
wczoraj 20:45 ocena: 67%  5
Najlepiej się ustawić na wylocie ,w krzakach i suszyć. Wątpię żeby przez któraś z szykan bemka mogła by przemknąć z prędkością 110 km/h
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo Policja
wczoraj 23:14 ocena: 78%  4
Pewnie ciebie też złapali na wylocie!!! No i dobrze takie ameby trzeba eliminować z ruchu i zabierać uprawnienia!!!
~ sam
wczoraj 18:10 ocena: 73%  3
Znając życie to złapali go na wlocie. Tam tylko potrafią się ustawić żeby szybko punktów i kasy nazbierać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kontra
wczoraj 20:27 ocena: 86%  2
Wlot czy nie wlot...tablica jest tablicą i eliminować buraków w BMW i Ałdiii którzy przekraczają prędkość.
~ Bomba
wczoraj 18:07 ocena: 100%  1
Jakim czubem trzeba byc, żeby jechać przez Słupię 110km/h. Nie dość, że pół wiochy jest rozryte, to dziura na dziurze dziurą przykryta...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji