Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dwukrotna interwencja LPR-ów (FOTO)

› Aktualności 9 dni temu    21.05.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. OSP Jutrosin

Załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Ostrowie Wielkopolskim interweniowała dziś przed południem w Jutrosinie. 

Na miejscu byli również strażacy z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy zabezpieczali miejsce lądowania. - Pomoc udzielana była kilkumiesięcznemu dziecku, które zostało przewiezione do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - informuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu.

Jak się okazuje, to nie jedyna dzisiejsza akcja LPR w gminie Jutrosin. - Załoga z Poznania interweniowała w Zaborowie, gdzie u 82-letniej kobiety podejrzewano zakrzepicę. Pacjentkę przetransportowano do szpitala we Wrocławiu - informuje Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego pogotowia Ratunkowego.

O wypadku w Rawiczu czytaj TUTAJ

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!