Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dyrektor rawickiego ZUK zrezygnowała ze stanowiska

› Aktualności 11 miesięcy temu    19.07.2019
Anna Siecla
komentarzy 51 ocen 4 / 25%
A A A
 fot. archiwum

Wakat na stanowisku szefa Zakładu Usług Komunalnych. Justyna Urbaniak nie chce pełnić obowiązków dyrektora.

Do końca kwietnia dyrektorem jednostki był Antoni Radojewski, który przeszedł na emeryturę. Później gmina dwa razy ogłaszała, że szuka chętnych na jego miejsce. Za pierwszym razem zgłosiła się jedna osoba, ale nie została zatrudniona. Jak wówczas argumentowano, chciano mieć porównanie z innymi kandydatami.

W drugim naborze wpłynęły trzy oferty, przy czym dwie spełniały wymogi formalne. 10 maja na stronie urzędu pojawił się komunikat, że komisja nie zdecydowała się rekomendować nikogo do zatrudnienia. Według informacji przekazanych przez Centrum Informacyjne Burmistrza, żaden z kandydatów nie spełniał wymagań.

Gmina nie zdecydowała się wtedy na uruchomienie trzeciego naboru, bo do końca roku obowiązki dyrektora miała pełnić wiceszefowa ZUK-u, Justyna Urbaniak. Te plany są już nieaktualne, bo jak przekazało Centrum Informacyjne Burmistrza, w ubiegły czwartek Justyna Urbaniak złożyła na ręce burmistrza rezygnację z pełnionej funkcji.
Jak tłumaczy w rozmowie z portalem dotychczasowa szefowa ZUK-u, otrzymała pracę bliżej miejsca swojego zamieszkania.

Magistrat szuka teraz kogoś, kto zajmie jej miejsce. Wśród dokumentów, oprócz CV, musi znaleźć się m.in. autorska koncepcja organizacji i pracy Zakładu Usług Komunalnych. Jak czytamy w ogłoszeniu, powinna zawierać np.: opis optymalizacji pracy i zatrudnienia, plan gospodarowania finansami czy odniesienie się do możliwości zmiany siedziby zakładu ze względu na obecne problemy wynikające ze zbyt małej powierzchni bazy zakładu. Aplikować można do 30 sierpnia.

+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (51)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Karol inżynier fotograf Szlachcic
11 miesięcy temu ocena: 0%  51
przypomniała mi się historia z sewsu otóż pracownice gorzej wykształcone i z patologii zorganizowały się w aktyw robotniczy i odwiedzały pracownice lepiej wykształcone i z lepszej klasy społecznej w domach sprawdzały czy garnki pomyte podłoga umyta , czy wszystko jest czyste, czy nie było aborcji w domu , czy się kury dobrze niosą czy mężowi pindol nie śmierdzi w razie naruszeń porządku wystawiały mandaty i obrabiały du ,, za plecami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ha ha
11 miesięcy temu ocena: 75%  50
Pani teraz to wiesz co mi możecie...........wybory za pięć lat nima na mnie mocnych na wsi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tika
11 miesięcy temu ocena: 100%  49
Oj joj jo joj
~ lol
11 miesięcy temu ocena: 100%  48
No cóż ludzie wybrali takiego burmistrza, jakiego wybrali a rolą mediów jest pokazywanie jak pracuje. Myślę, że urząd jest jednak mało transparentny, informacjami się steruje i wydziela, nawet nie ma rzecznika prasowego. Cały czas są jakieś sytuacje niejasne, cały czas trzeba się zastanawiać o co w tym wszytkom tak naprawdę chodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan
11 miesięcy temu ocena: 100%  47
Prawda jest jedna ktora wyjdzie najaw niedlugo.Bo ile mozna znosic to co jest .
~ Krótko
11 miesięcy temu ocena: 94%  46
Jak coś wiecie, to napiszcie do Prawdziwego R.. oni mają odwagę ryszyć temat. Wiele spraw by nie ujrzało światła dziennego, gdyby nie oni!. Nie bujcie się , ja napisałem. Dosyć tego wszystkiego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hghf
11 miesięcy temu ocena: 86%  45
Bardziej salę sądową powinny ujrzeć niektóre sprawy, bo dialogu z Kubikiem niema, więc gadanie o czymś na nic się zda.
~ joker
11 miesięcy temu ocena: 100%  44
To wkoncu teraz ujrzą aprawy swiatlo dzienne ale powoli bez nerwów.
~ lotoo
11 miesięcy temu ocena: 100%  43
Czytać nie potrafisz. Chyba można się domyślić o co chodzi. Krótko mówiąc ludzie są niezadowoleni, bo za dużo chamstwa jest.
~ zibi
11 miesięcy temu ocena: 91%  42
Jeszcze trochę i będzie afera .
~ tom
11 miesięcy temu ocena: 70%  41
Nikt bez powodu z dnia nadzień nie odchodzi.Poprostu kolana graja
~ rozum
11 miesięcy temu ocena: 75%  40
wiecie co rawickie barany z forum , komuny i zomo wam brakuje A nie przepraszam wy tego nie przeżyliscie gowniarze smarkate w tylkach się poprzewracało tak wam źle to do Korei , tylko narzekać idealisci sami się zabiescie do roboty i pokażcie że potraficie łamagi od klawiatury i biedaki szczyt waszych możliwości to 2200 brutto i forum , jeżeli kogoś tym urazilem być może właśnie Ciebie bo to czytasz to posłuchaj, kiedyś dorosniesz i zrozumiesz o co mi chodzilo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ amazon
11 miesięcy temu ocena: 50%  39
Nie rawickie barany to dyrektor zuk zrobił zeczy które burmistrz dowiaduje się po czasie ale teraz to uporzadkuje lepiej później nisz wcale .Panie Kubik wszystko w pana rekach.
~ fghfhf
11 miesięcy temu ocena: 100%  38
Pogarda do ludzi wasza specjalność. Zajęliście posady komunistów i macie gdzieś wszystkich.
~ ple...
11 miesięcy temu ocena: 67%  37
czemu usuwacie komentarze co nie na rączkę panu burmistrzowi niech sie dowie jakie ludzie maja o nim zdanie niech lepiej juz odejdzie przynajmniej gmina nie bedzie juz tak zadluzona jak teraz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tom
11 miesięcy temu ocena: 33%  36
Czytaj dokladnie nic niejest kasowane.
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 75%  35
Zróbmy ankietę wśród pracowników samorządowych, jaki jest poziom organizacji pracy i poziom kompetencji ludzi burmistrza. Dlaczego radni nie zajmują się takimi sprawa, przecież jednym z podstawowych obowiązków burmistrza jest dobre zarządzanie majątkiem gminnym i zasobami ludzkimi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
11 miesięcy temu ocena: 100%  34
Zarządzał w latach 80 i 90. Prawda wychodzi na jaw....
~ mieszkaniec.
11 miesięcy temu ocena: 40%  33
A dyrektor zuk zrobił inaczej na niekorzyść gminy podejmując decyzję które uszczuplaja majątek gminy.Wszystko na burmistrza a fakty sa inne .
~ do ...
11 miesięcy temu ocena: 100%  32
Czytaj ze zrozumieniem, nie czepiam się pracowników samorządowych, wprost przeciwnie, chce żeby powiedzieli co naprawdę myślą.
~ sjhg
11 miesięcy temu ocena: 100%  31
Zgadzam się, że wielu jest kompetentnych i pracowitych i mają serdecznie już dość pracy w samorządzie, bo muszą wysługiwać niekompetentnym ludziom na stanowiskach. Dlatego przydało by się taka ankietę zrobić, żeby ludzie mogli powiedzieć co myślą.
~ ...
11 miesięcy temu ocena: 60%  30
No to oni sami sobie wystawią ocenę. Nie czepiaj się pracowników samorządowych. Wśród nich wielu to pracowici i k okmpetentni ludzie.Są różni jak wszędzie. Teraz za marne grosze nikt nie chce pracować,bo potem takie barany anonimowo ich oplują. W urzędzie jest teraz lepiej niż było
~ cymeon x
11 miesięcy temu ocena: 50%  29
Anonimową nie pisaną pod nadzorem przełożonych.
~ Marcel
11 miesięcy temu ocena: 85%  28
Była osobą na odpowiednim stanowisku , i najlepsze że robiła to dobrze! Powodzenia i życzę samych sukcesów zawodowych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ interesantka
11 miesięcy temu ocena: 33%  27
Miałam z ta pania do czynienia i jest nieslowna i kłamie.Bardzo dobrze że już jej niema niech idzie tam gdzie będzie jej lepiej.
~ pan
11 miesięcy temu ocena: 67%  26
Bzdura i tyle
~ Ooo
11 miesięcy temu ocena: 57%  25
Dyrektorem powinien być człowiek,który tu mieszka i zna miasto oraz okolice. Bycie na tym stanowisku to trudna sprawa. Praca z trudnymi komunalnymi lokatorskie,którzy nie płacą czynszu i mają wszystko w D... To nie jest na nerwy kobiety. Powodzenia dla Pani Justynki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZuK
11 miesięcy temu ocena: 77%  24
Każdemu życzę takiego Dyrektora! wielka szkoda! Powodzenia Szefowa!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!
11 miesięcy temu ocena: 50%  23
Lepiej nie .
~ Rawicz
11 miesięcy temu ocena: 86%  22
Każdy pracuje dla pieniędzy ! i tam gdzie jest doceniony i dowartościowany to tam przyjmuje propozycję pracy ! Nie dziwne i bez Komentarza ! Powodzenia i Szkoda!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
11 miesięcy temu ocena: 86%  21
Kobieta z klasą ! oszczerstwa w kierunku Pani Dyrektor to trochę poniżej pasa , pisząc takie brednie i oszczerstwa to pokazywanie własnej kultury której niema , jeżeli pełniący obowiązki i przez 3 lata wykonywał obowiązki Dyrektora który nie robił nic! okazał się nie spełniający wymagania dla Wiceburmistrza , zawsze pomogła, zawsze doradziła, nie było żeczy niemożliwych do załatwienia ,a na Sesji nawet została poniżona i pokazano jej miejsce w szeregu ! Niech róże kwitną w całym Rawiczu! Powodzenia Dla Pani Justyny Urbaniak aby wszędzie był taki Dyrektor zaangażowany i dyspozycyjny i szanowany ! Pozdrawiamy !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fdsfd
11 miesięcy temu ocena: 82%  20
Praca w instytucjach zarządzanych przez burmistrza nie należy do najprzyjemniejszych. Kiepskie kompetencje i słaba kultura osobista zarządzających powodują złą atmosferę i przekładają się na jakość pracy. Radni w poprzedniej kadencji zwracali uwagę na te sprawy ale burmistrz nie chciał słuchać. Nie dziwie się tej pani, jak ktoś może znaleźć pracę w innym miejscu ucieka z Rawicz jak najdalej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cccv
11 miesięcy temu ocena: 100%  19
A co Ty masz do kultury osobistej Kubika.To człowiek na poziomie i go nie obrażaj A poprzednicy to jakie mieli kompetencje? Brawo Kubik
~ zainteresowany.
11 miesięcy temu ocena: 50%  18
Pani Dyrektor mowila tak A na drugi dzien zmieniala zdanie klamiac w zywe oczy zmieniajac zdanie doswiadczylismy to niedawno i znamy tą osobe dlanas jest nieprawdomówna.
~ lokator
11 miesięcy temu ocena: 25%  17
Bzdura bzdura i tyle radni glosowali tak a pan dyrektor zuk zrobil inaczej gdzie gmina traci masę pieniędzy miesięcznie a teraz pBurmistrz teraz to analizuje i myślę ze w dobrym kierunku.
~ Bibi
11 miesięcy temu ocena: 100%  16
Już zadzieram kiece i lecę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xd
11 miesięcy temu 15
Tak najlepiej.
~ Ttt
11 miesięcy temu ocena: 92%  14
Zapomnieli dodać że od kandydata oczekuje się pełnej uległości wobec najwyższej władzy..bo jak ktoś ma własne zdanie i trochę rozumu to już nie jest cacy..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Baron
11 miesięcy temu ocena: 20%  13
Bzdura i klamstwo
~ Ewa
11 miesięcy temu ocena: 91%  12
Ma rację.to jak ja traktuje władza .to wstyd że tak ludzie wykształceni robia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
11 miesięcy temu ocena: 25%  11
Jak sie ma czyste sumienie to sie nierezugnuje nagle z dnia na dzien.
~ 675
11 miesięcy temu ocena: 93%  10
prawda jest taka, że wszelkie urzędy, nie tylko w Rawiczu będą miały w przyszlości olbrzymie problemy z obsadzeniem stanowisk za wynagrodzenia jakie są proponowane. Sam kiedyś pracowałem w tzw. "państwowej pracy". Wsród moich znajomych bylo mi wstyd. Byłem osobą, która miała teoretycznie najlepsze wykształcenie, ale nikt nie zarabiał tak tragicznie jak ja. Zwolniłem się i nigdy nie wrócę do jakiejkolwiek państwowej pracy. O ile wynagrodzenia w sferze urzędniczej nie będą znacznie podwyższone to urzędy będą miały mnóstwo nieobsadzonych stanowisk
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
11 miesięcy temu ocena: 100%  9
zawsze się ktoś znajdzie kto sprzeda swój czas za mniejsze pieniądze. Pytanie tylko czy za taniością pójdzie jakość. Wątpie. W niedalekiej przyszłości będzie duża rotacja pracowników również w urzędach, z resztą to już się dzieje. To już nie te czasy, że do pracy się idzie na całe życie. Nie podoba mi się to się zwalniam. Proste , tylko trzeba wyjść ze strefy komfortu i uświadomić sobie, że w sumie skoro gorzej (pod względem finansowym) w zasadzie być już nie może (mowa o szeregowych pracownikach urzędów) to nie ma nic do stracenia.