Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dziękowano dyrektorowi ZUK-u. Kto zajmie jego miejsce?

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    25.04.2019
Anna Siecla
komentarzy 2 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. Anna Siecla

Rawicz. Na ostatniej sesji oficjalnie pożegnano dyrektora Zakładu Usług Komunalnych, Antoniego Radojewskiego. Kierował jednostką odkąd powstała, czyli od 2004 roku.

- Dziękuję za te pięć lat współpracy. Bywało różnie - o czym dobrze wiemy, ale generalnie było dobrze. Myślę, że najważniejsze jest to, co pan robił w sensie zarządzania Zakładem Usług Komunalnych. To jest trudna jednostka i myślę, że wszyscy zdają sobie z tego sprawę. (…) Za wysiłek i sprawne kierowanie, serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich mieszkańców gminy - mówił burmistrz Grzegorz Kubik i życzył Antoniemu Radojewskiemu, by na emeryturze znalazł zajęcie, które pozwoli mu zastąpić codzienną pracę zawodową.

Głos zabrał również sam ustępujący dyrektor, który dziękował wszystkim za wieloletnią współpracę. Radojewski obowiązki będzie pełnił do końca miesiąca. Jeszcze do jutra, 26 kwietnia, chętni na objęcie stanowiska szefa ZUK-u mogą aplikować w drugim zorganizowanym przez gminę naborze. (CZYTAJ)

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ lewy
ponad rok temu ocena: 67%  2
radajewski sierota jakich mało dobrze ze odchodzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 50%  1
teraz gmina jemu dziekuje a flaki wieszaja na kazdym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji