Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Dzień na planie "Ojca Mateusza", "Ida" z autografem i mnóstwo innych licytacji

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    10.03.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały FOM

Licytacje Akcji Wesołych Ogrodników, którą organizuje Fundacja "Ogród Marzeń" cieszą się dużym powodzeniem. W tym roku przygotowano wiele atrakcyjnych rzeczy. 

Na aukcji zostaną wystawiane m.in.: dzień pobytu na planie filmowym serialu "Ojciec Mateusz" oraz wiele gadżetów z filmu, DVD oscarowego filmu "IDA" z autografem reżysera, biografia Robbie Williamsa „Somebody, Someday” z autografem artysty, koszulka Macieja Paterskiego, książki z autografami Doroty Wellman i Karola Okrasy.

Do licytacji wystawionych zostanie wiele prac lokalnych artystów: obrazy, hafty, fotografie, ozdoby, zegary, szkatułki. Będzie można też licytować sprzątanie,  zabiegi kosmetyczne, sprzęt ogrodowy, a nawet występ szczudlarza na ślubie. Aukcje zostaną przeprowadzone podczas imprez:

"Charytatywnego Karaoke", która odbędzie się  12 marca, o 18.00 w Hali Odlotów (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Zaśpiewają znani i mniej znani.

"Magicznego Wieczoru" - pokazu szalonych naukowców i iluzjonistów dla dzieci, który odbędzie się w niedzielę, 13 marca, od 16.00 do 19.00 w Hali Odlotów (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a)

A także imprez w Kotlinie i Żerkowie

Koncertu  " W Moim Ogrodzie", który rozpocznie się o 16.00 w Domu Kultury Kotlin

Koncertu "Kawiarenka Wesołych Ogrodników przy Karaoke, który rozpocznie się o 15.00 w Hotelu MCT

Dochód ze wszystkich licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej. 

LICYTOWANE przedmioty można oglądać w GALERII

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ojciec Mateusz
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Przyjedz pan panie "Ojciec" do Jarocina , tu będziesz miał dużo do wykrycia :)))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji