Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dziś ostatni dzień za złożenie wniosku na usługi rolnicze

› Aktualności 12 dni temu    13.01.2021
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

13 stycznia jest ostatnim dniem, w którym wnioski na „Rozwój przedsiębiorczości - rozwój usług rolniczych” mogą składać przedsiębiorcy, którzy pracują na rzecz rolników.

- O dotację może ubiegać się osoba fizyczna, osoba prawna, jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która jako mikro- lub małym przedsiębiorstwem, wykonuje działalność gospodarczą obejmującą świadczenie usług dla gospodarstw rolnych przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku - informuje Karol Junory, kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Miejskiej Górce.

Refundacji wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych.

Jak mówi kierownik agencji, pomoc przyznaje się i wypłaca do wysokości limitu, który w okresie realizacji programu wynosi maksymalnie 500 tys. zł na jednego beneficjenta. Dofinansowanie nie obejmuje zakupu nieruchomości, rzeczy używanych, jak również kosztów robót budowlanych, leasingu zwrotnego oraz podatku VAT.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nk
12 dni temu 1
15.02.2021 to ostateczny termin
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji