Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dziś Parafialna Droga Krzyżowa. Przez... internet

› Aktualności miesiąc temu    3.04.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 2 ocen 3 / 33%
A A A

- Tegoroczną PARAFIALNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ odprawimy w piątek 3 kwietnia o godz. 19.30 - informuje ks. Maciej Kuczma, proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Walentego w Pakosławiu.

Wyjątkowo odbędzie się ona w kościele bez udziału wiernych.

- Zaplanowałem transmisję nabożeństwa na żywo na profilu naszej parafii na Facebook-u. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. Przy poszczególnych stacjach będziemy rozważać Mękę Pana Jezusa. To nabożeństwo będzie aktem ekspiacji za nasze grzechy, grzechy naszych najbliższych i wszystkich Parafian. Ale tym razem będzie też okazją, by szczególnie złączyć nasze cierpienia związane z epidemią, z cierpieniem, jakie dla każdego z nas podjął nasz Zbawiciel, by w tym dla nas tak trudnym czasie zrozumieć na nowo sens męki i śmierci Pana Jezusa - podkreśla ks. Maciej Kuczma.

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ oo
miesiąc temu ocena: 100%  1
Obłedu ciąg dalszy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji