Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Fabian Małecki sołtysem Szkaradowa

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    25.03.2015
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 10 / 60%
A A A
Fabian Małecki jest właścicielem szkaradowskiej piekarni-cukierni. Przez kilkanaście lat zasiadał w radzie powiatuFabian Małecki jest właścicielem szkaradowskiej piekarni-cukierni. Przez kilkanaście lat zasiadał w radzie powiatu fot. Joanna Miśkowiak

Wczoraj odbyły się wybory sołeckie w Szkaradowie - największej wiosce w gminie Jutrosin.

W zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wzięło udział jedynie 80 osób z 785 uprawnionym. Mieszkańcy miejscowości jednogłośnie zdecydowali, że nowym sołtysem będzie Fabian Małecki (były radny rady powiatu), który był jedynym kandydatem na włodarza wsi. Do tej pory funkcję tę pełniła Magdalena Mocydlarz.

W skład rady sołeckiej weszli: Sławomir Kowalski, Piotr Wybierała, Magdalena Mocydlarz, Mirosław Barteczka, Ryszard Kantorski, Katarzyna Frąckowiak, Waldemar Domicz, Marek Zyber.

+ 6 głosów: 10 (60%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kinia
ponad rok temu ocena: 29%  3
Fabian po co tobie sołtyś, chyba że musisz utopić żale po przegranej do powiatu. Chłopcy cie ograły.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MEGI
ponad rok temu ocena: 73%  2
''sołtyś'' hi hi hi nawet pisać nie umiesz a się wypowiadasz. My we wiosce myślimy inaczej niż ty ...kinia.. TO JEST ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU :) BO NIE MA INNEGO LEPSZEGO KANDYDATA NA TO MIEJSCE (no chyba że pani z KGW z zarządu).BRAWO PANIE FABIANIE ZA ODWAGĘ PODJĘCIA SIĘ SOŁTYSOWANIA
~ T.Z.
ponad rok temu ocena: 67%  1
Odpowiedni człowiek - Fabian gratuluję wyboru.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji