Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Festyn parafialny - "Bawmy się - uczmy się"

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Na 30 maja planowany jest kolejny festyn organizowany przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bojanowie. Impreza za każdym razem gromadzi wielu mieszkańców miasta i okolic. Tegoroczny festyn parafialny odbędzie się pod hasłem: „Bawmy się, uczmy się”. \r\n\r\n

Oczywiście nie zabraknie stoisk gastronomicznych, waty cukrowej czy popcornu, ale to nie jedyne atrakcje tego dnia. - Co roku zapraszamy jakąś gwiazdę. Tym razem będzie to zespół The Beatres, z repertuarem Beatelsów. Na scenie wystąpią także dzieci ze szkół podstawowych, przedszkoli oraz młodzież gimnazjalna - zdradza wikariusz parafii ks. Michał Lewandowski. Specjalny występ przygotowują także m.in samorządowcy i nauczyciele. - Będzie to zdecydowanie nowość - dodaje ks. Michał. Oczywiście nieodłączną atrakcją festynów parafialnych w Bojanowie jest loteria fantowa. W tym roku przekazanie fantów zadeklarowało już kilkanaście firm, a także osoby prywatne. Losy kosztować będą jedynie 3 zł. - Główne nagrody są dwie - telewizor 42- calowy oraz ... niespodzianka - ks. Michał nie chce zdradzać, co to takiego.

\r\n

Dochód z festynu przekazany zostanie na kostkę, którą wyłożone mają być aleje miejscowego cmentarza.

\r\n

(pos)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!