Futsalowy turniej eliminacyjny o Puchar Polski w Rawiczu [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności miesiąc temu    22.11.2020
Dawid Bela
komentarzy 13 ocen 3 / 100%

Cztery ekipy rywalizowały dziś w turnieju eliminacyjnym o Puchar Polski w futsalu na szczeblu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Impreza odbyła się w hali przy ul. Przyjemskiego.

Do zmagań przystąpiły drużyny: KS Arbiter Kalisz, Stalpot Amatorzy Pleszew, Futsal Gostyń 1 i KS Futsal Rawicz. Zespoły grały w systemie każdy z każdym. Spotkania trwały po 15 minut - z zatrzymywanym czasem.

Triumfatorami zostali gostynianie i awansowali do półfinału Pucharu Polski na szczeblu WZPN. Wygrali dwa mecze i w jednym zremisowali. Siedem punktów wywalczyli też zawodnicy z Pleszewa, ale legitymowali się gorszą różnicą bramek. Trzeci byli rawiczanie. Podopieczni Sebastiana Wojciechowskiego wygrali jedno spotkanie, a w dwóch przegrali. Na ostatnim miejscu uplasowali się kaliscy sędziowie, którzy trzykrotnie musieli uznać wyższość rywali.

4. KS Arbiter - 0 pkt - 1:21

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    Komentarze (13)

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
    ~ tom
    miesiąc temu ocena: 0%  13
    no i co janek cwaniaczku baty w gostyniu 10 do 2 mecz trwal 2 razy 20 min wyniki jak srzed roku nawet zycie rawiza milczy bo wstyd a ten nowy trener to nic nie zrobi zajarz
    miesiąc temu 11
    a ten wasz trener tak sie cieszyl ze doprowadzil do remisu z piastem w gliwicach na 7 sekund przed koncem z lesznem i co na 2 sekundy piast strzelil wygral smiechu warte paranoja dolozyc mu do kontraktu bo brakuje reprezentant polski ha ha ha
    ~ weld
    miesiąc temu 10
    do janka pokazcie w lidze jacy wy mocni wtedy pogadamy wygraliscie tylko z amatorami zajaz liga ;liga najwazniejsza
    ~ do ha ha
    miesiąc temu 9
    i sedziowie zdobyli 1 zlota bramke w turnieju z kim wlasnie rawiczem bu ha ha ha
    ~ do janka
    miesiąc temu 8
    nie podniecaj sie liga wszystko zweryfikuje wtedy mozesz ich chwalic w nieskonczonosc byle nie przesadzic ha ha ha
    ~ Janek
    miesiąc temu 7
    Stwierdzam fakty, nie rozumiem Waszych zaczepek w stosunku do drużyny Amatorów, chyba że kogoś coś „boli”
    ~ tom
    miesiąc temu 6
    wygrali mecz bo trwal 1 raz 15 minut jakby grali 2 razy 20 minut to wyniki by byly jak w lidze nie czarujmy sie
    miesiąc temu 3
    Stał się cud - wygrali jakiś mecz!!!! Gdyby tylko bary otwarte... A nie - pokonali drużynę sędziów. hahahaha
    ~ XXX
    miesiąc temu ocena: 50%  2
    Gdyby nie fraje..... zachowanie KS Arbiter w ostatnim meczu eliminacje by wygrala druzyna Amatorska. Tylko wstyt by bylo jakby 2 ligowy zespol nie wyszedl z grupy o tez dlatego KS sie podlozyl. Pozdrawiam I dzieki ze mozna bylo pokopac po tak dlugiej przerwie
    ~ WWW
    miesiąc temu ocena: 0%  1
    podłozył? byłes na tym meczu? nikt nikomu sie chłopie nie podłozył , Gostyn wiedział ile musi strzelic i pokazał charakter , podłozyc to by sie mogli 5-0 a nie 15-0 pomysl zanim cos napiszesz