Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Gdzie otrzymać pożyczkę za darmo?

› Gospodarka ponad rok temu    8.01.2019
Artykuł partnera
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Coraz częściej słyszymy o darmowych pożyczkach internetowych udzielanych przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Prywatne firmy pożyczkowe skłonne są udostępniać bez żadnych kosztów relatywnie wysokie kwoty pożyczek, co budzi wątpliwości potencjalnych pożyczkodawców co do intencji samych instytucji jak również bezpieczeństwa oferowanych przez nie produktów. Czy pożyczki za darmo rzeczywiście istnieją, jakie są warunki ich otrzymania i czy darmowe pożyczki są dla nas korzystne?

 

Pożyczka za darmo – jakie są zasad jej udzielania?

Produkt w postaci pożyczki za darmo jest dostępny w ofercie kilkunastu firm pożyczkowych z sektora pozabankowego, które wyspecjalizowały się w udzielaniu szybkich pożyczek online. Po darmową pożyczkę przez internet może sięgnąć jedynie nowy klient, który po raz pierwszy korzysta z usług finansowych danego pożyczkodawcy. Promocja związana z brakiem opłat od udzielonego wsparcia gotówkowego dotyczy jedynie pierwszej pożyczki udzielanej konsumentowi rozpoczynającemu dopiero współpracę z instytucja pozabankową.

 

Pierwsza darmowa pożyczka rzeczywiście oferowana jest bez kosztów, czyli korzystając z niej nie poniesiemy żadnych opłat w postaci odsetek czy oprocentowania co oznacza, że oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Jest jednak jeden warunek, który musimy spełnić, aby uniknąć dodatkowych opłat – zwrócić pożyczone środki finansowe w wymaganym terminie. Termin w jakim należy spłacić pożyczkę ustalany jest indywidualnie przez każdą instytucję pożyczkową. Na przykład ViaSms.pl możemy sięgnąć po pierwszą pożyczkę 0% w maksymalnej wysokości 1500 złotych, którą należy spłacić w ciągu 30 dni. Konsumenci, którzy skorzystają z promocyjnej pożyczki za 0 złotych i wywiążą się z jej terminowej spłaty będą mogli skorzystać z wyższych limitów kolejnych szybkich pożyczek. Maksymalna kwota jednorazowej pożyczki online udzielanej na dowód może wynieść aż 4 000 złotych. 

 

Darmowa pożyczka pozabankowa – jakie warunki należy spełnić, aby ją otrzymać?

Darmowa pożyczka pozabankowa przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy posiadają względnie dobrą historię kredytową, czyli do tej pory nie mieli większych problemów ze spłatą zaciąganych zobowiązań finansowych w postaci kredytów gotówkowych czy pożyczek na raty. Wymagane jest również złożenie oświadczenia o posiadaniu dochodów umożliwiających spłatę pożyczki w kwocie, o która wnioskujemy. Dobrą informację dla potencjalnych pożyczkobiorców jest to, że instytucje pożyczkowe nie wymagają przedkładania zaświadczeń o zarobkach, ani umówi z miejsca zatrudnienia co znacząco przyspiesza proces weryfikacji wniosku pożyczkowego. Innym wymaganiem formalnym niezbędnym do otrzymania pożyczki za darmo jest posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku, co nie powinno stanowić problemu dla żadnego konsumenta ubiegającego się o finansowanie.

 

Większość wniosków o udzielenie darmowej pożyczki pozabankowej paradoksalnie odrzucanych jest z powodu podania nieprawnych danych w wysłanym formularzu pożyczkowym. Błędne informacje podawane przez potencjalnych pożyczkobiorców są skutkiem zwykłych pomyłek wynikających z pośpiechu, dlatego bardzo ważne jest, aby skrupulatnie przejść przez ten proces uważnie wpisując wymagane dane. W celu potwierdzenia naszej tożsamości zostaniemy poproszeni również o wykonanie przelewu w symbolicznej wysokości 1 grosza z naszego konta bankowego na rachunek wskazany przez pożyczkodawcę. Instytucje pożyczkowe sprawdzają w ten sposób czy dane nadawcy przelewu zgodzą się z danymi pozostawionymi przez nas w wypełnionym formularzu i jeżeli wszystko jest w porządku na nasze konto osobiste wypłacana jest pożyczka pozabankowa. Cała procedura jest prosta i błyskawiczna, a środki finansowe mogą zostać nam udostępnione nawet w ciągu 15 minut. Czas niezbędny na otrzymanie chwilówki jest znacznie krótszy od czasu niezbędnego na otrzymanie kredytu gotówkowego w banku. 

 

Dlaczego udzielane są pożyczki za darmo?

Dla wielu konsumentów propozycja pożyczki za darmo może wydawać się podejrzana, ponieważ z pozoru firmy pożyczkowe nie mają żadnego interesu w tym, aby oferować nieoprocentowaną gotówkę bez opłat. Społeczne zaufanie do sektora pozabankowego jest nadal niskie, dlatego potencjalni klienci obawiają się czy oferta pierwszej pożyczki 0% jest nie zawiera gwiazdek w postaci „haczyków” zapisanych w umowach drobnym druczkiem. Wszystko wydaje się jednak bardziej przejrzyste jeżeli zrozumiemy, że hasło w postaci „pierwszej pożyczki za darmo” jest skutecznym chwytem marketingowym, który przyciąga wielu klientów zainteresowanych pożyczaniem online.

Dzięki promocyjnej pożyczce za 0 złotych firma jej udzielająca ma szansę wyróżnić swoją ofertę na konkurencyjnym rynku pożyczkowym, na którym działa wiele podmiotów prowadzących intensywną walkę o pozyskanie nowych klientów. Koszt pozyskania nowego klienta poprzez wykorzystanie narzędzi marketingu internetowego stale rośnie, dlatego znaczenie tańszym i skuteczniejszym sposobem dotarcia do nowych konsumentów stało się zaoferowanie im finansowania bez kosztów. Klient skuszony możliwością otrzymania darmowej pożyczki z pewnością skorzysta z tej wyjątkowej okazji, a dodatkowo nabierając zaufania do pożyczkodawcy po zaciągnięciu i spłacie pierwszej pożyczki będzie zainteresowany korzystaniem z jego usług w przyszłości. Każda następna pożyczka udzielona przez firmę pożyczką będzie już odpłatna, czyli zapewni jej oczekiwany zysk. Pierwsza darmowa pożyczka stanowi zatem inwestycję pożyczkodawcy w relację z klientem, która zwróci się w każdej kolejnej pożyczce zaciąganej przez danego klienta. W tym celu pożyczkodawcy kierują swoje oferty darmowych pożyczek do różnych grup społecznych, a także zawodowych czego przykładem jest nawet darmowa pożyczka dla rolników.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ loans
2 miesiące temu 2
oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki   . oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. istnieje szansa na uzyskanie pożyczki o niższej stopie procentowej wynoszącej 3%. skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty: boggiegroup@gmail.com
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Joiuy
ponad rok temu 1
Za darmo ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji