Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Godzinowy rozkład Jarocin Festiwal 2016

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    26.06.2016
Redakcja
komentarzy 7 ocen 5 / 100%
A A A

Five Finger Death Punch w czwartek, The Prodigy w piątek i Slayer w sobotę – to główne gwiazdy Jarocin Festiwal 2016. Poznaliśmy szczegółową rozpiskę tegorocznego Jarocina.

Pierwszego dnia zaprezentują się m.in. polskie formacje: Kabanos, Luxtorpeda, Oberschlesien oraz TSA. Headlinerem pierwszego dnia festiwalu będzie amerykańska grupa Five Finger Death Punch, dowodzona przez Zoltana Bathory’ego. Przed jarocińską publicznością zaprezentuje się również maltańska gwiazda rocka – zespół Red Electrick.

Piątek to z kolei muzyczna mieszanka polskiego punk-rocka z ciężkimi brzmieniami oraz muzyką elektroniczną z najwyższej muzycznej półki. Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie brytyjska grupa The Prodigy. Ponadto line-up drugiego dnia imprezy zasilą m.in. polskie formacje: Kobranocka, Gaga/Zielone-Żabki Farben Lehre oraz Sweet Noise.

W sobotę, 9 lipca, na deskach jarocińskiej sceny zaprezentują się m.in. polskie zespoły: Koniec Świata, Hunter oraz Acid Drinkers. Przed jarocińską publicznością zagra także kanadyjska formacja D.O.A. oraz amerykańska formacja Slayer, zaliczana do tzw. „Wielkiej Czwórki” thrash metalu.

Poznaliśmy też ostatnie kapele, które zagrają na Scenie Namiot. Line-up zasiliły trzy jarocińskie formacje: Za zu zi, Acapulco i Pogo-dni.

R E K L A M ABolsius

Nie masz jeszcze kanetu na Jarocin Festiwal 2016? Weź udział w naszym konkursie i wygraj wejściówkę

- Ciekawie wypada tegoroczny line-up, który dla wielu może być zbiorem zespołów z różnych światów, ale mamy tu przecież do czynienia także z wieloma artystami, którzy istnieją na ich pograniczu. Five Finger Death Punch udanie przypomina tradycje hard rockowe z kontrowersyjnymi dla wielu elementami nu metalu. Sweet Noise to legenda polskiej muzyki – zespół który w pewnym momencie kariery był największym rewolucjonistą pod względem brzmienia na polskiej scenie. Ciekawe, biorąc pod uwagę również to, że grają krótko po The Prodigy, które na swoją dużą większą miarę zmieniło oblicze muzyki na Wyspach, do dzisiaj fascynując po równi miłośników big beatu i punk rocka. Patrząc na to, ostatni dzień festiwalu wypada najbardziej klasycznie. Ten, kto wymyślił timing, by najpierw rozgrzał nas Hunter, później przygwoździł Slayer a na koniec dobiło Acid Drinkers z hołdem dla Motorhead – zasługuje na postawienie porządnej whiskey w trakcie festiwalu – ocenia Marcin Kubicki, Magazyn Gitarzysta.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mamwasgdziesfestiw
ponad rok temu ocena: 100%  7
za zu zi a może za zupełnie zieloni, co to za nazwa zespołu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zibi
ponad rok temu ocena: 60%  6
Słabiutki i powtarzalny ten zestaw wykonawców i to każdego dnia... Sprawy nawet nie ratuje podstarzała i wyblakła nieco już grupa Slayer...za 270 zł bez promocji dla Swoich to może z 500 sztuk karnetów sprzedają?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ant
ponad rok temu ocena: 100%  5
W czwartek na pewno będą tłumy ^^
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mole
ponad rok temu ocena: 75%  4
Tekst na poziomie piątej klasy szkoły podstawowej. Czy ktoś go czytał przed publikacją?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ basia
ponad rok temu ocena: 0%  3
mój mohnż został inżynierem żeby mieć dobhe phatną pracę tan naphawdę tego nie kochał kohał ortohografie. Gdhy został inżhynierem W SEWS wszyhstkim dykhtanda robhił i tych co nie przeszli tego testu zwalniał a że miał nahwięcej zwholnionych barho szybkho awansował Dodham jeszcze że mam phacę biurhową
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do ...
ponad rok temu ocena: 100%  2
tyle samo liter.
~ ...
ponad rok temu ocena: 50%  1
Co ma piernik do wiatraka?