Goście brylowali. Rawiczanie bez punktów [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 2 miesiące temu    1.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 2 / 100%

Około 100 kibiców obserwowało poczynania Rawii Rawag Rawicz z Eneą Basket Piłą. Goście dominowali. Wywieźli z hali sierakowskiej podstawówki dwa punkty.

Spotkanie w ramach XXIII kolejki 3. ligi seniorów odbyło się wczoraj. Rywalizowały zespoły z przeciwnych biegunów tabeli. Pilanie są w "czubie" są pilanie, rawiczanie - na dole. Dysproporcja na boisku była widoczna.

Gospodarze wyszli na prowadzenie jedynie na samym początku rywalizacji. Od stanu 2:0, na parkiecie brylowali przyjezdni. Z minuty na minutę powiększali przewagę. Notowali więcej zbiórek, a punkty zdobywali seriami. Przyjezdni wygrali pierwszą, drugą i trzecią kwartę. W ostatniej części meczu padł remis. Ostatecznie, przyjezdni wygrali trzydziestoma trzema punktami. - Goście wykorzystali swój potencjał, jeśli chodzi o fizyczność. Są tam bardzo doświadczeni zawodnicy. Wiedzieli, co chcą zrobić - przyznał trener Rawii, Patryk Czerwiński. - My nie zagraliśmy na swoim poziomie. Mamy swoje problemy w obronie. Staramy się nad tym pracować krok po kroku - dodał szkoleniowiec.

RKKS Rawia Rawag Rawicz - Enea Basket Piła 66:99
Kwarty: 18:32, 17:27, 14:23, 17:17
Statystyki: Kacper Górny - 17 (3x3, 3as), Maks Skupin - 5, Grzegorz Chorzępa - 2 (4zb), Hubert Mikołajczyk - 3 (4zb), Antoni Skupin - 3, Ernest Wacyra - 24 (6x3, 3zb, 3as), Aleksander Styła - 6 (5zb), Piotr Popiel - 6 (1x3, 3zb.)

Wczoraj, w Ostrowie Wielkopolskim rozgrywali młodzi zawodnicy Rawii z grupy U12. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis. Po trzeciej kwarcie goście odskoczyli i utrzymali prowadzenie do końca meczu.

UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - RKKS Rawia Rawicz 45:54
Kwarty: 10:12, 12:10, 10:21, 13:11
Punkty: Mikołaj Nowak - 0, Jakub Molski - 8, Maciej Zakrzewski - 13, Filip Radel - 6, Dominik Suchanecki - 3, Nikodem Ławniczak - 4, Marcel Becelewski - 14, Marcel Kasprzak - 4, Miłosz Cieślak - 2, Jakub Jędrkowiak - 0, Franciszek Leśniowski - 0

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -